Kontaktujte nás: 0918 476 610

Výroba obalov

Výroba obalov z hladkej a vlnitej lepenky

Výrobe a predaju obalov sa venujeme už 16 rokov. Ponúkame výrobu kartónových krabíc z vlnitej lepenky a obalov z hladkej lepenky. Zabezpečíme celý proces výroby obalu, navrhujeme a vyhotovíme výsekové nástroje obalov a skúšobné vzorky.

Naša ponuka výroby obalov

VÝROBA OBALOV Z HLADKÝCH LEPENIEK

obaly-z-hladkej-lepenkyPapierové krabičky, skladačky a spotrebiteľské obaly vyrábané z hladkých lepeniek s plošnou hmotnosťou 230-650g, určené pre priamy predaj tovaru s plnofarebnou potlačou, laminované, s UV lakom, s okienkami, perforáciou, s otvormi na zavesenie /eurovýseky/
Zobraziť

 

VÝROBA KARTÓNOVÝCH OBALOV

krabice-vlnita-lepenka
Výroba kartónových krabíc a obalov z vlnitej lepenky. Krabice vyrábame v modifikáciach FEFCO, ale ponúkame aj zákazkovú výrobu kartónových obalov. Kartóny sú dodávané v rozloženom stave vo forme prírezu, s možnosťou potlače, perforácií, kašírované i laminované.
Zobraziť

 

LUXUSNÉ PAPIEROVÉ TAŠKY

papierove-tasky
Luxusné papierové tašky s textilnými držadlami od jednofarebných až po plnofarebné, zosilnené dno a okraje. Povrchová úprava: lesklé alebo matné lamino, parciálny UV lak, reliéfna ražba.
Zobraziť

 

PIZZA BOXY

pizza-krabice
Vyrábame pizza krabice z 3 vrstvovej vlnitej lepenky, vlna typ E v prevedení bielo-biela, bielo-hneda a hnedo-hnedá. Bez potlače štandardne dostupné zo skladových zásob. S potlačou individuálnej grafiky jednej až štyroch farieb.
Zobraziť

 

 

Náš Tip: K obalom vám vyrobíme klasické informačné  letáky, ale aj nadrobno poskladané príbalové letáky vhodné aj do tých najmenších farmaceutických alebo kozmetických krabičiek. Zabezpečíme tlač povinnej informácie v zákonom stanovenom formáte.

 

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.