Referencie

Bardejovské Kúpele

Referencia-bardejovske-kupeleS Tlačiarňami Bardejov spolupracujeme už niekoľko rokov a sú jednými z naších najdôležitejších dodávateľov propagačných materiálov. Vážime si ich seriózny prístup a oceňujeme ich spoľahlivosť. Spolupráca je vždy príjemná a môžeme sa spoľahnúť, že vyhovejú každej našej požiadavke.

Ing. Tamara Šatanková, Bardejovské Kúpele a.s.

 

IFS –International Fulfillment Services

ifs-referenciaS firmou Tlačiareň Bardejov spolupracujeme už niekoľko rokov a to nielen v oblasti ofsetovej tlače a directmarketingu ale aj v dokončovacích prácach ako napr. Fulfillment. Najviac oceňujeme individuálny prístup v riešení naších požiadaviek, flexibilitu a v neposlednom rade tiež cenu, ktorá je pre nás v realizovaných objemoch zákaziek veľakrát zásadným kritériom.

Ing. Ján Grivna, IFS –International Fulfillment Services

 

Pizza Panda

referencia-pizza-pandaTlačiareň Bardejov ako jediná v regióne nám vyšla v ústrety pri návrhu a potlači pizza krabíc s celoplošnou potlačou. Sme už dlhodobý odberateľ kartónových krabíc a ich výroba a dodanie je vždy bezchybné.

Jozef Šoltés, Pizza Panda

 

Advertea, s.r.o.

referencia-adverteaTlačiareň Bardejov je pre nás spoľahlivý partner pre výrobu atypických požiadaviek naších klientov v oblasti POS materiálov. S realizáciou papierových tašiek, tvarových výsekov tlačovín a obalov sme vždy spokojný.

Nina Retzerová, ADVERTEA, s.r.o.

Santos

referencia-santosSpoločnosť Tlačiareň Bardejov pre nás navrhuje a vyrába krabičky na mieru rôznych veľkostí a druhov v luxusnom prevedení čo je pre náš výrobný program prvoradým kritériom pre spoluprácu.

Marek Bargiel, SANTOS, Poľská republika