Konštrukcia obalov

Konštrukcia obalov podľa požiadaviek

Náš profesionálny konštruktér  dostane podklady s parametrami a predstavami klienta a podľa nich v programe ArtiosCAD  dokáže vyrobiť presný náhľad konkrétneho obalu.

Dominantné smerovanie bardejovskej tlačiarne v posledných rokoch predstavuje najmä výroba obalov na mieru. Vyrábame obaly z hladkej aj vlnitej lepenky, a preto máme široké pole možností, bez ohľadu na to, či ide o spotrebiteľské alebo transportné požiadavky na obaly našich klientov.

vyroba-obalov-na-mieru

V uplynulom roku sme zmodernizovali softvérové riešenia a investovali sme do profesionálneho konštrukčného programu Esko ArtiosCAD. Toto rozhodnutie maximálne skvalitnilo ponuku našej spoločnosti a posunulo nás na prvé priečky v oblasti konštrukcie a výroby obalov.

Klientovi teraz dokážeme navrhnúť a zhotoviť  najrôznejšie modely obalov na jednom mieste a bez zbytočného čakania.

Individuálne a flexibilné riešenia konštrukcie obalov

Náš profesionálny konštruktér  dostane podklady s parametrami a predstavami klienta a podľa nich v programe ArtiosCAD  dokáže vyrobiť presný náhľad konkrétneho obalu.

V minulosti býval proces konštrukcie a výroby obalov zdĺhavejší, pretože pri komplikovanejších konštrukčných riešeniach bola potrebná pomoc dodávateľa výsekových foriem.

konstrukcia-obalov

Keďže každý ďalší článok v procese obmedzoval pružnosť komunikácie, stávalo sa, že pri zmenách rozmerov a materiálu obalov, ktoré prichádzali na poslednú chvíľu, sa dodanie hotového výrobku oneskorilo.

Náš Tip: K obalom vám vyrobíme klasické informačné  letáky, ale aj nadrobno poskladané príbalové letáky vhodné aj do tých najmenších farmaceutických alebo kozmetických krabičiek. Zabezpečíme tlač povinnej informácie v zákonom stanovenom formáte.

Jednoduchšie konštrukčné riešenia sme navrhovali vo vektorových editoroch ako Corel Draw či Adobe Illustrator, tie však nepatria medzi profesionálne konštrukčné programy a lepšie využitie nachádzajú skôr v oblasti grafického dizajnu.
Program ArtiosCAD bol vyvinutý práve na navrhovanie konštrukčných riešení obalov, a preto je zárukou bezkonkurenčnej služby.

Ako funguje ArtiosCAD a aké z toho plynú výhody pre klienta?

ArtiosCAD má širokú škálu funkcií, vďaka ktorým v ňom dokážeme nastaviť cenu výsekovej formy, spotrebu materiálu, rozmiestnenie krabičiek na tlačovom hárku, ale aj databázu štandardných typov podľa noriem FEFCO a ECMA, a tým dokonale vyhovieť požiadavkám klienta.

obal-na-mieru
Program si vyžaduje prácu profesionála s konštruktérskym myslením, ktorý dokáže návrhy nielen narysovať, ale aj vhodne poradiť.

Softvér umožňuje komplexné CAD konštruovanie s možnosťou parametrizácie, či výstupom súborov pre výrobu výsekových foriem, alebo výstupom pre vyrezávacie plotre, ktoré slúžia na malosériovú produkciu, prípadne návrh prototypu obalu.

Výhody výroby obalov na mieru:

  • zjednodušenie a zrýchlenie cenotvorby ponúk,
  • individuálny prístup a flexibilné prispôsobovanie sa zmenám,
  • na požiadanie výroba vzoriek,
  • poradenstvo pri navrhovaní obalov,
  • neobmedzené množstvo riešení.

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať

Napíšte nám:

Napíšte nám:

Vašu požiadavku spracujeme v najkratšom možnom termíne.

Galéria možností potlače obalov