Darčekové tašky

Ponuku jednofarebných papierových tašiek sme obohatili darčekovými taškami vyrábanými na zákazku. Vzhľad tašky je tak absolútne v réžii zákazníka. Darčekové tašky majú rôzne veľkosti, zosilnené dno aj okraje, držadlá z pôsobivých stužiek a skutočne výnimočný elegantný dizajn. Vďaka prémiovému vyhotoveniu získa vaša darčeková taška charizmu a pečať úctivosti. Či už sa venujete predaju vína, drahého alkoholu, dezertov alebo šperkov, prípadne vlastníte darčekový obchod – luxusná darčeková taška by vo vašom sortimente nemala chýbať.

Luxusné prezentačné tašky

Plnofarebna darcekova taska

V ponuke produktov našej spoločnosti nechýbajú ani darčekové tašky pre rôzne príležitosti. Vyrábame kvalitné jednofarebné aj plnofarebné tašky so zosilnenými okrajmi i dnom a s textilnými držadlami.

Obľúbené sú najmä u výrobcov oblečenia, kozmetiky, parfumov, rôznych doplnkov, ale aj vín. Vďaka precíznej výrobe majú tašky z papiera so spevnenými okrajmi a dnom aj pomerne dlhú životnosť, a tak výrobcu propagujú pri každom ďalšom použití.

Nákupné a reklamné tašky

Návrh prezentacnej tasky

Naši klienti vedia, že reprezentatívne balenie je polovica úspechu, a preto sa radi spoľahnú na papierové tašky z našej dielne. Vkusná darčeková taška pôsobí elegantnejšie ako „igelitka“ a navyše chráni životné prostredie, na ktoré sa dnes pri každom poctivom podnikaní berie ohľad. Nezabúdajú pritom ani na značný reklamný priestor, ktorý im taška poskytuje.

Esteticky príťažlivý podklad je možné doplniť o logo či názov firmy. Tašky vyrábame na mieru podľa požiadaviek klienta

 

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať

Nezáväzná konzultácia

 

Rozmery reklamných tašiek

Darčekové tašky rozmer

 

Farebná paleta textilných držadiel pre darčkové tašky

farebna-paleta-drzadla-na-tasky

 

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať

Nezáväzná konzultácia

Propagačné tašky

vyroba reklamnych tasiek

Papierové tašky sa vám môžu zísť aj v prípade, že ste organizátorom veľkého kongresu, menšieho podnikového podujatia či firemnej akcie, konferencie s mnohými pozvanými hosťami, alebo chcete takto jednoduchým spôsobom prezentovať svoju firmu.

Pri každej takejto príležitosti sa očakáva, že zúčastneným venujete prospekty, letáky, brožúry a rôzne pozornosti. Ideálnym riešením je vložiť všetky propagačné predmety do ekologickej papierovej tašky – na jednej strane sa postaráte o pohodlie zúčastnených, na druhej môžete tašku využiť ako reklamný priestor a šíriť ďalej názov podujatia, logo, mená organizátorov i hlavnú myšlienku.

Parametre darčekových tašiek

Farebne drzadla na darcekove tasky

Darčekové tašky z našej produkcie sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania s možnosťou prispôsobenia podľa požiadaviek. 

 • majú zosilnené dno aj okraje
 • držadlá bavlnené i polypropylénové s možnosťou širokého výberu farieb
 • môžu byť jednofarebné aj plnofarebné s najrôznejšou povrchovou úpravou podľa vlastného grafického návrhu (matné lamino, lesklé lamino, parciálny UV lak)
 • povrchová úprava: lesklé alebo matné široký výber rozmerov a možnosť zhotovenia rozmeru na mieru
 • ekologické a cenovo výhodné.
 • tašky vyrábame na mieru podľa požiadaviek klienta

Darčekové tašky podľa vašich predstáv

Aktuálnu ponuku papierových tašiek bez potlače sme obohatili luxusnými darčekovými taškami vyrábanými na zákazku. Ako zákazník máte teraz možnosť sám rozhodnúť o materiáli, farbe či grafickom dizajne.

darcekova-taska-mikado

Vyrobíme pre vás darčekové tašky na rôzne príležitosti (narodeniny, svadba, narodenie dieťaťa, životné jubileum, Valentín a pod.), s osobitými sezónnymi motívmi (jeseň, Vianoce, Veľká noc atď.) alebo s rôznymi vzormi (zlatá ornamentálna potlač, retro dizajn, umelecké fotografie).

darcekova-taska-mercedes

Ide o prémiový výrobok, ktorý darčeku pridá na vážnosti a pôvabe. Vďaka prezentačným darčekovým taškám na zákazku vyhoviete aj najnáročnejšej klientele.


Vyrobíme pre vás darčekové tašky, prezentačný obal vhodý pre rôzne príležitosti. Darčekové tašky majú zosilnené dno aj okraje a držadlá z jemných stužiek.

Materiál a vyhotovenie darčekových tašiek

Darčekové tašky majú zosilnené dno aj okraje, aby udržali aj ťažšie predmety, a držadlá z jemných stužiek.

 • môžu byť jednofarebné aj plnofarebné,
 • môžu mať rôznorodú povrchovú úpravu (matné lamino, lesklé lamino, parciálny UV lak, reliéfna ražba)
 • vyrobíme ich na základe vášho grafického návrhu,
 • môžu byť vyrobené z dizajnových papierovpapiere štrukturované a metalické,
 • sú ekologické a cenovo výhodné.

prezentacna-taska-dhl

Galéria darčekových tašiek z našej produkcie

Cenová kalkulácia na výrobu darčekových tašiek

Kontaktujte nás a my vám obratom vypracujeme cenovú kalkuláciu a vyhotovíme darčekové tašky podľa vašich predstáv.