Viacbodovo lepené obaly

Ide väčšinou o jeden prírez, ktorý sa dodáva v plochom stave a ktorý je možné ľahko a rýchlo zložiť.

krabice-fefco-0701m

Viacbodovo lepené obaly sa dajú skladať ručne aj strojovo a po zložení sa obal uzavrie pomocou klop alebo zásuvnej lamely.

Tak ako všetky obaly, aj viacbodovo lepené obaly je možné podľa potreby upraviť. Je možné si zvoliť materiál a samotné krabice zdokonaliť uškami alebo výrezmi na lepší úchop.

Často sú tiež vybavené rôznou potlačou, či už ide o povinné recyklačné znaky či EAN kódy, alebo informácie o požiadavkách na skladovanie, kontaktné údaje či logo výrobnej firmy.

Viacbodovo lepené obaly majú voliteľné obálkové alebo zasúvacie dno. Tento typ obalov má často výrezy na prevzdušnenie prepravovaného materiálu, a preto sa ideálne hodí ako prepravka na ovocie a zeleninu.

Najčastejšie modely FEFCO 0700, FEFCO 0701 a FEFCO 0715

fefco-0715m
V kombinácii s do seba zapadajúcimi oddeľujúcimi priehradkami sa často používajú ako krabice na nápoje (na víno, pivové plechovky a pod.).

Najmä 0715 je model často využívaný na víno alebo nápoje balené v sklenených fľašiach.

FEFCO 0759

krabica-fefco-0751m
Viacbodovo lepený obal veľmi podobný 04270471, v tomto prípade však nemá také pevné boky. Často sa využíva v prevádzkach, kde je potrebné poskladať krabicu veľmi rýchlo.

FEFCO 0751

krabice-fefco-0759m
Tento viacbodovo lepený obal má viacero lepiacich bodov a v hornej časti okrúhle otvory. Obal je ideálnou prepravkou pre jogurty alebo iné mliečne výrobky.

Pre konkrétne možnosti nás kontaktujte, maximálne sa prispôsobíme vašim požiadavkám.