Klopové krabice

Klopové krabice sa skladajú z jedného kusa vlnitej lepenky, ktorá je na jednej strane zlepená, zošitá alebo inak spojená, a štyroch klop na spodnej aj hornej strane.

Klopové krabice sa vyrábajú z troj-, päť- a sedemvrstvovej vlnitej lepenky a dodávajú sa v rozloženom stave. Stačí ich jednoduchým spôsobom zložiť a sú okamžite pripravené na použitie.

Krabice si vyžadujú uzavretie pomocou klop, pričom spodnú časť klopovej krabice treba utesniť buď pomocou lepidla, pevnej lepiacej pásky, zatavavovačkou na krabice, rýchloschnúcim lepidlom alebo drôtenými skobkami.

Keďže klopové krabice si nevyžadujú vysekávanie a ich výroba je veľmi rýchla patria medzi najekonomickejšie a aj najobľúbenejšie obalové produkty. Využívajú sa predovšetkým ako prepravné obaly, ale často sú tiež alternatívou pre skladovacie a baliace účely.

Obľúbené modely klopových krabíc:

FEFCO 0200

krabica-fefco-0200ma
Ide o základnú klopovú škatuľu s klopami zdola. Pri zlepení dolných klop vznikne úložný priestor. Tento produkt sa často využíva v kombinácii s FEFCO 0422, ktorý sa využíva ako veko na krabicu.

FEFCO 0201

fefco-0201ma
Klopová krabica s týmto kódom patrí medzi najbežnejšie. Dodáva sa v rozloženom stave a využíva sa najmä ako úložný, obalový a transportný produkt.

FEFCO 0203

fefco-0203ma
Tento typ klopovej krabice je takmer totožný s klopovou krabicou č. 0201, v tomto prípade však dolné aj horné klopy celkom prekrývajú otvor. Vďaka tomu je tento typ krabice odolnejší a vhodnejší pre ťažšie predmety.

Pre konkrétne možnosti nás kontaktujte, maximálne sa prispôsobíme vašim požiadavkám