Pergraphica Black

Pergraphica Black

Papier možno vnímať takmer všetkými zmyslami. Pergraphica Black je práve taký. Svojim kontrastom, hĺbkou a textúrou je pripravený poňať do bodky premyslený dizajn aj kreativitu.

Dizajnový papier od Mondi

Na pohľad prirodzený čierny povrch a vo vnútri kvalita. Ak by išlo o človeka, nebol by povrchný, ale hlboko uvažujúci.

Papiere Mondi Pergraphica
Farebný rad prémiových papierov Pergraphica od Mondi

 

Spoločnosť Mondi uviedla na trh už 31 farieb vo svojom prémiovom rade PERGRAPHICA®. Popri 10 sýtych a 10 bledých odtieňoch obsahuje aj 10 tmavých odtieňov. Aktuálne prichádza na trh s prémiovým dizajnovým papierom PERGRAPHICA® v čiernom odtieni.

Symbol luxusu sa volá Pergraphica Infinite Black

PERGRAPHICA® Infinite Black sa hodí na luxusné obaly kozmetiky, parfumy, vína, liehoviny ale aj značkové tašky. Okamžite zaujme a bude pútať svojim hladkým povrchom a hlbokým čiernym odtieňom.

Hladky povrch papiera Pergraphica Black

Nielen jeho povrch však hrá prím. Papier PERGRAPHICA® Infinite Black neobsahuje uhlík, čo umožňuje jeho priamy kontakt s potravinami a rovnako vedie k nízkemu prenosu farby na biele povrchy. Využitie tohto papiera sa tak výrazne rozširuje.

Aké sú parametre Papieru Pergraphica od Mondi?

Vo výpočte jeho pozitívnych vlastností ale nekončíme. Infinite Black má výborné vlastnosti skladania v oboch smeroch (vertikálnom aj horizontálnom) vďaka novému zloženiu vláken. A spĺňa kritéria trvalej udržateľnosti Green Range, FSC® alebo EÚ Ecolabel.

pergraphica-certifikat

Pergraphica papier odporúčame pri výrobe prezentačných obalov

prezentacna krabicka z papiera pergraphica black

Ak teda patríte k tým, ktorý od seba a od ostatných veľa vyžadujú, určite siahnite po tomto papieri. PERGRAPHICA® Infinite Black dokáže splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky prezentačných obalov na mieru. U nás ho nájdete hneď v niekoľkých gramážach – 120, 160, 200, 250, 300, 350 g/m2.

Mám záujem o konzultáciu