Pergraphica Black

Pergraphica Black

Papier možno vnímať takmer všetkými zmyslami. Pergraphica Black je práve taký. Svojim kontrastom, hĺbkou a textúrou je pripravený poňať do bodky premyslený dizajn aj kreativitu.

Dizajnový papier od Mondi

Na pohľad prirodzený čierny povrch a vo vnútri kvalita. Ak by išlo o človeka, nebol by povrchný, ale hlboko uvažujúci.

Papiere Mondi Pergraphica
Farebný rad prémiových papierov Pergraphica od Mondi

 

Spoločnosť Mondi uviedla na trh už 31 farieb vo svojom prémiovom rade PERGRAPHICA®. Popri 10 sýtych a 10 bledých odtieňoch obsahuje aj 10 tmavých odtieňov. Aktuálne prichádza na trh s prémiovým dizajnovým papierom PERGRAPHICA® v čiernom odtieni.

Symbol luxusu sa volá Pergraphica Infinite Black

PERGRAPHICA® Infinite Black sa hodí na luxusné obaly kozmetiky, parfumy, vína, liehoviny ale aj značkové tašky. Okamžite zaujme a bude pútať svojim hladkým povrchom a hlbokým čiernym odtieňom.

Hladky povrch papiera Pergraphica Black

Nielen jeho povrch však hrá prím. Papier PERGRAPHICA® Infinite Black neobsahuje uhlík, čo umožňuje jeho priamy kontakt s potravinami a rovnako vedie k nízkemu prenosu farby na biele povrchy. Využitie tohto papiera sa tak výrazne rozširuje.

Visacka Nina Retzer z papiera pergraphica

Aké sú parametre Papieru Pergraphica od Mondi?

Vo výpočte jeho pozitívnych vlastností ale nekončíme. Infinite Black má výborné vlastnosti skladania v oboch smeroch (vertikálnom aj horizontálnom) vďaka novému zloženiu vláken. A spĺňa kritéria trvalej udržateľnosti Green Range, FSC® alebo EÚ Ecolabel.

pergraphica-certifikat

Pergraphica papier odporúčame pri výrobe prezentačných obalov

prezentacna krabicka z papiera pergraphica black

Ak teda patríte k tým, ktorý od seba a od ostatných veľa vyžadujú, určite siahnite po tomto papieri. PERGRAPHICA® Infinite Black dokáže splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky prezentačných obalov na mieru. U nás ho nájdete hneď v niekoľkých gramážach – 120, 160, 200, 250, 300, 350 g/m2.

Mám záujem o konzultáciu