Eshop s obalovým materiálom

Obaly skladom si môžete objednať cez náš e-shop PackPack. Obaly bez potlače sú štandardne dostupné zo skladových zásob a pripravené na okamžité doručenie. V prípade potreby potlače alebo výroby obalu na zákazku nás kontaktujte.

Obaly vyrábame vo vlastnom závode. Kompletnú ponuku kartónových obalov tak získate za dlhodobo nízke ceny 

V eshope PackPack nájdete kompletnú ponuku obalov a obalových materiálov. Všetky obaly v našom e-shope máme skladom a sú pripravené na rýchlu expedíciu kdekoľvek na Slovensku. Naším klientom ponúkame profesionálny poradenský servis.

Najpredávanejšie typy krabíc v eshope

Rozmery a typy obalov

Máme v predaji obalový materiál v rôznych formátoch. U nás si kúpite osvedčené prepravné klopové krabice aj rôzne typy krabíc a krabičiek na archívne, alebo baliace účely. Predávame obaly vybavené praktickými výsekmi a úchytmi.

Náš tip: Ponuku jednofarebných papierových tašiek sme obohatili darčekovými taškami vyrábanými na zákazku. Vzhľad tašky je tak absolútne v réžii zákazníka.

Okrem krabíc ponúkame skladom aj množstvo doplnkového obalového materiálu a obalov na báze papiera ako sú papierové vrecká a vrecia, baliaci a dekoračný hodvábny papier. Objednať si môžete obalový materiál v typizovaných rozmeroch (FEFCO), ale predávame aj obaly podľa individuálnych predstáv a požiadaviek. K dispozíci máte praktický filter na výber rozmeru a typu lepenky, z ktorej je obal vyrobený.

Sme špecialisti na kartónové obaly

Našou hlavnou činnosťou je predaj kartónových obalov a kartónových krabíc. Vyhovieme každému, kto potrebuje darčekové krabice, papierové tašky či krabice na sťahovanie. Zabezpečíme hygienické obaly na prepravu jedla, gastro obaly, obaly na víno či obaly na koláče.

Predaj obalov v eshope

Obaly vyrábame vo vlastnom závode z kvalitnej vlnitej a hladkej lepenky. Kompletnú ponuku kartónových obalov tak získate za dlhodobo najnižšie ceny. Okrem obalov na mieru máte možnosť vybrať si z rozsiahlej ponuky obalov skladom.

V e-shope s obalmi  PackPack  nájdete našu kompletnú a prehľadnú ponuku obalov. Ponuku neustále dopĺňame o nové nami vytvorené funkčné dizajny podľa noriem FEFCO a ECMA  a ich konštrukčné modifikácie., ktorými odpovedáme na dopyt zákazníkov. Všetky obaly na našom e-shope máme skladom a sú pripravené na rýchlu expedíciu kdekoľvek po Slovensku. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať. Poradíme a pomôžeme s výberom alebo návrhom obalu.