Eshop s obalovým materiálom

Krabice skladom si môžete objednať cez nás e-shop PackPack. Obaly ponúkame štandardne bez potlače. Ponúkame kompletný sortiment obalov, kartónových krabíc, poštových krabíc, ale aj cukrárske obaly a krabičky vhodné na balenie potravín.

V eshope PackPack nájdete kompletnú ponuku obalov a obalových materiálov.
Všetky obaly v našom e-shope máme skladom a sú pripravené na rýchlu expedíciu kdekoľvek na Slovensku. Naším klientom ponúkame profesionálny poradenský servis.

Najpredávanejšie typy krabíc v eshope

Rozmery a typy obalov

Máme v predaji obalový materiál v rôznych formátoch. U nás si kúpite osvedčené prepravné klopové krabice aj rôzne typy krabíc a krabičiek na archívne, alebo baliace účely. Predávame obaly vybavené praktickými výsekmi a úchytmi.

Okrem krabíc ponúkame skladom aj množstvo doplnkového obalového materiálu a obalov na báze papiera ako sú papierové vrecká a vrecia, baliaci a dekoračný hodvábny papier. Objednať si môžete obalový materiál v typizovaných rozmeroch (FEFCO), ale predávame aj obaly podľa individuálnych predstáv a požiadaviek. K dispozíci máte praktický filter na výber rozmeru a typu lepenky, z ktorej je obal vyrobený.

Sme špecialisti na kartónové obaly

Našou hlavnou činnosťou je predaj kartónových obalov a kartónových krabíc. Vyhovieme každému, kto potrebuje úložné krabice, darčekové krabičky či krabice na sťahovanie. Zabezpečíme hygienické obaly na prepravu jedla, gastro obaly, pizza krabice, obaly na víno či torty.

Výpredaj obalov za skvelé ceny

Obaly vyrábame vo vlastnom závode z kvalitnej vlnitej a hladkej lepenky. Kompletnú ponuku kartónových obalov tak získate za dlhodobo najnižšie ceny. Okrem nízkych cien ponúkame ešte stály výpredaj obalov.