2. ekologický obal na kefky Eco Heart

2. ekologický obal na kefky Eco Heart

Jednu skúsenosť s vývojom obalu pre slovenskú značku ekologických zubných kefiek Eco Hearts už máme za sebou. Ak Eco Hearts nepoznáte, tak ich kefky sú vyrábané z bambusu a opracovávané na Slovensku s dôrazom na udržateľnosť a eko-friendly prístup. Navyše – časť zo zisku z predaja putuje na užitočné neziskové projekty.

Druhý ekoobal pre značku Eco Hearts

Prvou spoluprácou s Eco Hearts bol obal na jednu kefku. Ako vtedy tak aj teraz sme riešili vývoj obalu od začiatku až do konca. 

balenie na kefky eco hearts
Balenie na 3 kusy zubných kefiek pripravené na dodanie k zákazníkovi

Zadanie bolo vytvoriť darčekové balenie na 3 kusy zubných kefiek, ktoré prichádzali na trh koncom minulého roka, v predvianočnom čase.

Jeden výsek s dômyselným skladaním

Krabička musí byť rovnako praktická ako aj atraktívna, tak aby bol produkt bezpečne uložený, dobre skladovateľný a zároveň prezentoval produkt zákazníkovi.

Pevná uzavretá konštrukcia obalu
Výsledok urobil radosť nám aj klientovi. 🙂 Krabička je z jedného výseku s dômyselným systémom skladania, na konci ktorého je pevne uzatvorený obal.

Atraktívny ekologický obal s klasickou potlačou

Zaujímavosťou je spracovanie loga – časť (eco) je klasická potlač, srdce (heart) z názvu je riešené výrezom – pôsobí to efektne a zároveň umožňuje nahliadnuť a vidieť farebné kefky, ktoré sa v krabičke nachádzajú.

Obal z recyklovaného kartónu
Spracovanie loga Eco Heart na obale

Na obal je použitý recyklovaný kartón v naturálnej hnedej farbe – ladí s produktom, pre ktorého je možnosť recyklácie zásadná. Na zadnej strane klient krátkym textom komunikuje svoj prístup a predstavuje produkt

Mám záujem o výrobu obalov .

5/5 - (11 votes)

Mohlo by vás zaujímať:

  • Závesná krabička na zubné kefky EcoHeartZávesná krabička na zubné kefky EcoHeart Závesnú krabičku na zubné kefky EcoHearts sme navrhli v dvoch variantách. Pozrite si, ktoré konštrukčné riešenie obalu sa hodilo na retailový predaj.
  • Balili sme sušienky od NesladímBalili sme sušienky od Nesladím Pre občianske združenie Nesladím, sme vyrobili príťažlivý obal na veľmi chutné „sugar free“ sušienky. Celý postup konštrukcie obalu nájdete v našej novej prípadovej štúdie.
  • Ekologické obaly pre 2SIS cosmeticsEkologické obaly pre 2SIS cosmetics 2sis vsadili na kompostovateľné obaly z papiera Crush. Z našej produkcie je séria obalov na 3 produkty – tuhý šampón, mydlá a balzamy na pery.
  • Vankušiková krabička s euro výsekomVankušiková krabička s euro výsekom low box vyrobený z eko kraft lepenky s tvarovým euro výsekom na zavesenie. Obal vyniká jednoduchým a ekologickým riešením doplneným o bielu potlač.

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.