2. ekologický obal na kefky Eco Heart

2. ekologický obal na kefky Eco Heart

Jednu skúsenosť s vývojom obalu pre slovenskú značku ekologických zubných kefiek Eco Hearts už máme za sebou. Ak Eco Hearts nepoznáte, tak ich kefky sú vyrábané z bambusu a opracovávané na Slovensku s dôrazom na udržateľnosť a eko-friendly prístup. Navyše – časť zo zisku z predaja putuje na užitočné neziskové projekty.

Druhý ekoobal pre značku Eco Hearts

Prvou spoluprácou s Eco Hearts bol obal na jednu kefku. Ako vtedy tak aj teraz sme riešili vývoj obalu od začiatku až do konca. 

balenie na kefky eco hearts
Balenie na 3 kusy zubných kefiek pripravené na dodanie k zákazníkovi

Zadanie bolo vytvoriť darčekové balenie na 3 kusy zubných kefiek, ktoré prichádzali na trh koncom minulého roka, v predvianočnom čase.

Jeden výsek s dômyselným skladaním

Krabička musí byť rovnako praktická ako aj atraktívna, tak aby bol produkt bezpečne uložený, dobre skladovateľný a zároveň prezentoval produkt zákazníkovi.

Pevna uzavreta konstrukcia obalu
Výsledok urobil radosť nám aj klientovi. 🙂 Krabička je z jedného výseku s dômyselným systémom skladania, na konci ktorého je pevne uzatvorený obal.

Atraktívny ekologický obal s klasickou potlačou

Zaujímavosťou je spracovanie loga – časť (eco) je klasická potlač, srdce (heart) z názvu je riešené výrezom – pôsobí to efektne a zároveň umožňuje nahliadnuť a vidieť farebné kefky, ktoré sa v krabičke nachádzajú.

Obal z recyklovaného kartónu
Spracovanie loga Eco Heart na obale

Na obal je použitý recyklovaný kartón v naturálnej hnedej farbe – ladí s produktom, pre ktorého je možnosť recyklácie zásadná. Na zadnej strane klient krátkym textom komunikuje svoj prístup a predstavuje produkt

Nezáväzná konzultácia .