Trápi vás konkurencia? Odlíšte sa produktmi s výsekom

Trápi vás konkurencia? Odlíšte sa produktmi s výsekom

Uvažujete nad jednoduchou a lacnou inováciou, ktorá by pomohla vyniknúť vašej spoločnosti? V podnikaní majú všetci jednu vec spoločnú – konkurenciu. Nie je nič príjemné, keď vám šliape na päty. A preto je možno načase pobrať sa inou cestou, aspoň čo sa týka reklamného materiálu. Skúste to s vysekávanými obalmi, letákmi či iným propagačným materiálom. Predstavte si zaujímavý tvar, pôsobivé farebné kombinácie, papierovú textúru a prepracovaný grafický dizajn a máte skutočne originálny koncový výrobok, s ktorým je únik pred sivým priemerom zaručený.

Neberte si príklad z konkurencie, odlíšte sa od nej

Jednu vec majú všetky podniky spoločnú. Či ide o malý rodinný podnik, nováčika jednotlivca, väčší podnik s množstvom zamestnancov alebo veľkého borca pobočiek po celej krajine – s konkurenciou sa skôr či neskôr stretne každý. A tak je to správne, pretože vďaka konkurencii zdokonaľujeme ponuku, služby a v konečnom dôsledku sa stávame kvalitnejšími hráčmi na trhu.

Ak podnikáte v odvetví s veľkou konkurenciou, mali by ste pouvažovať nad reklamným materiálom, čo bude naozaj vytŕčať z davu. Ideálnym riešením by pre vás mohla byť práve neštandardná technika pri výrobe vašich reklamných tlačených produktov alebo obalov.

vysekavane-tlacoviny

Vysekávanie vám preseká cestu na výslnie

Technika tvarového výseku používa výsekovú formu, s ktorou sa dajú vysekať do papiera zložité tvary s veľkou presnosťou. Stopa noža je daná počítačom, a preto je presná a umožňuje výseky s ostrými uhlami, oválne tvary i komlikovanejšie objekty, ako sú napríklad logá, ornamenty alebo text. Výhodou tejto technológie je originálnosť a možnosť navrhnúť tvar priamo v počítači. Tieto výhody umožňujú v podstate neobmedzené pole
možností a otvárajú dvere tvorivosti.

Na čo všetko sa dá vysekávanie použiť

Výseky sa uchytili v celej škále produktov. Často ich vidieť na obaloch cukroviniek, alkoholu, v nápojových lístkoch. Pre výseky sú vhodné tiež obaly na hračky, ktoré na deti žmurknú už z regála a spravia tak za vás istú časť nevyhnutnej propagačnej práce.

Svoje si v nich našli spoločnosti, ktorým záleží na jasnej a pôsobivej podnikovej identite a využili ich napríklad na obálky s výsekom loga. Nedávno sa tiež začali ukazovať medzi vizitkami ako alternatíva pre tých, ktorých už omrzel štandardný papierový obdĺžnik. Vysekávanie jednoducho otvára cestu k nezvyčajným a vizuálne zaujímavým produktom v každej možnej oblasti podnikania.

navrh-vysek

Pomôžeme vám s návrhmi

V bardejovských tlačiarňach pracujeme s vysekávaním už dlhšie. Získali sme tak zručnosť, vďaka ktorej dokážeme dodať naozaj nevšedné a dômyselne vysekané produkty. V prípade, že nad vysekávaním uvažujete, ale máte pochybnosti o tvare alebo procese, ozvite sa nám.

Spoločne nájdeme spôsob, ako do vašich vysekávaných produktov zakomponovať logo spoločnosti, váš špecifický typ písma alebo charakteristické tvary. To všetko s ohľadom na váš rozpočet.

promo-vysek

Potreboval by som poradiť, kontaktujte ma

 

Galéria výsekov z našej produkcie

5/5 - (21 votes)

Mohlo by vás zaujímať:

  • Ako vysekať tie správne krivky?Ako vysekať tie správne krivky? Detail, čo vás odlíši od konkurencie, alebo ako vysekať tie správne krivky. Prečítajte si ako vyrábame tvarové výseky a aká je ich cena.
  • Včelia farma MEDAR ponúka kvalituVčelia farma MEDAR ponúka kvalitu Včelia farma Medar získala začiatkom roka prestížne ocenenie SK GOLD za Lipovú medovicu. Je to náš dlhoročný klient, pre ktorého vyrábame vysekávané obaly a informačné materiály.
  • Balili sme sušienky od NesladímBalili sme sušienky od Nesladím Pre občianske združenie Nesladím, sme vyrobili príťažlivý obal na veľmi chutné „sugar free“ sušienky. Celý postup konštrukcie obalu nájdete v našej novej prípadovej štúdie.
  • Dizajnový obal na kozmetiku EneaDizajnový obal na kozmetiku Enea Vytvorili sme dizajnový obal na balenie prírodnej kozmetiky Enea. Krabička na mydlo je riešená ako tvarový výsek s okienkom a potlačou obalu v jemných farbách.

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.