Trápi vás konkurencia? Odlíšte sa produktmi s výsekom

Trápi vás konkurencia? Odlíšte sa produktmi s výsekom

Uvažujete nad jednoduchou a lacnou inováciou, ktorá by pomohla vyniknúť vašej spoločnosti? V podnikaní majú všetci jednu vec spoločnú – konkurenciu. Nie je nič príjemné, keď vám šliape na päty. A preto je možno načase pobrať sa inou cestou, aspoň čo sa týka reklamného materiálu. Skúste to s vysekávanými obalmi, letákmi či iným propagačným materiálom. Predstavte si zaujímavý tvar, pôsobivé farebné kombinácie, papierovú textúru a prepracovaný grafický dizajn a máte skutočne originálny koncový výrobok, s ktorým je únik pred sivým priemerom zaručený.

Neberte si príklad z konkurencie, odlíšte sa od nej

Jednu vec majú všetky podniky spoločnú. Či ide o malý rodinný podnik, nováčika jednotlivca, väčší podnik s množstvom zamestnancov alebo veľkého borca pobočiek po celej krajine – s konkurenciou sa skôr či neskôr stretne každý. A tak je to správne, pretože vďaka konkurencii zdokonaľujeme ponuku, služby a v konečnom dôsledku sa stávame kvalitnejšími hráčmi na trhu.

Ak podnikáte v odvetví s veľkou konkurenciou, mali by ste pouvažovať nad reklamným materiálom, čo bude naozaj vytŕčať z davu. Ideálnym riešením by pre vás mohla byť práve neštandardná technika pri výrobe vašich reklamných tlačených produktov alebo obalov.

vysekavane-tlacoviny

Vysekávanie vám preseká cestu na výslnie

Technika tvarového výseku používa výsekovú formu, s ktorou sa dajú vysekať do papiera zložité tvary s veľkou presnosťou. Stopa noža je daná počítačom, a preto je presná a umožňuje výseky s ostrými uhlami, oválne tvary i komplikovanejšie objekty, ako sú napríklad logá, ornamenty alebo text. Výhodou tejto technológie je originálnosť a možnosť navrhnúť tvar priamo v počítači. Tieto výhody umožňujú v podstate neobmedzené pole
možností a otvárajú dvere tvorivosti.

Na čo všetko sa dá vysekávanie použiť

Výseky sa uchytili v celej škále produktov. Často ich vidieť na obaloch cukroviniek, alkoholu, v nápojových lístkoch. Pre výseky sú vhodné tiež obaly na hračky, ktoré na deti žmurknú už z regála a spravia tak za vás istú časť nevyhnutnej propagačnej práce.

Svoje si v nich našli spoločnosti, ktorým záleží na jasnej a pôsobivej podnikovej identite a využili ich napríklad na obálky s výsekom loga. Nedávno sa tiež začali ukazovať medzi vizitkami ako alternatíva pre tých, ktorých už omrzel štandardný papierový obdĺžnik. Vysekávanie jednoducho otvára cestu k nezvyčajným a vizuálne zaujímavým produktom v každej možnej oblasti podnikania.

navrh-vysek

Pomôžeme vám s návrhmi

V bardejovských tlačiarňach pracujeme s vysekávaním už dlhšie. Získali sme tak zručnosť, vďaka ktorej dokážeme dodať naozaj nevšedné a dômyselne obaly na mieru. V prípade, že nad vysekávaním uvažujete, ale máte pochybnosti o tvare alebo procese, ozvite sa nám.

Spoločne nájdeme spôsob, ako do vašich vysekávaných produktov zakomponovať logo spoločnosti, váš špecifický typ písma alebo charakteristické tvary. To všetko s ohľadom na váš rozpočet.

promo-vysek

 

Galéria výsekov z našej produkcie