Kontaktujte nás: 0918 476 610

Urban Market Winter Edition

Urban Market Winter Edition

Tlačiareň Bardejov podporila podujatie – tlač letákov a plagátov.

Urban Market je najvýraznejším a najväčším podujatím na Slovensku zameraným na prezentáciu súčasnej módy, kreatívnej – amatérskej ale aj profesionálnej – tvorby, dizajnu, streetartu a mladého umenie.

Od roku 2010 sa na Urban Markete zúčastnilo veľa slovenských ale aj zahraničných módnych návrhárov, dizajnérov, handmade výrobcov a ich počet sa naďalej zväčšuje a škála sa rozširuje.

Súčasťou podujatia je plnohodnotný sprievodný program postavený na hudobných vystúpeniach mladých kapiel a djov, módnych prehliadkach, diskusií na súčasné témy, prezentácie umelcov, umeleckých značiek a iných projektov, výstavy, streetart a graffiti steny, maľba na plátno a workshopy. Snahou je zaviesť novú tradíciu a oživenie živého „trhu“, spojenie umenia a ľudí na jednom mieste v jednu dobu.

um2

5/5 - (1 vote)

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.