Kontaktujte nás: 0918 476 610

Nové CTP Screen PlateRite v Tlačiarni Bardejov

Nové CTP Screen PlateRite v Tlačiarni Bardejov

1.7.2012 Tlačiareň Bardejov uviedla do prevádzky nové CTP formátu B2 model Screen PlateRite 4300, ktoré dodala firma FujiFilm Slovensko.

Zákazky tlačíme použitím tlačových platní Fuji Brillia HD, čím sme docielili najvyššiu citlivosť a ich výdržnosť v tlači. Nové CTP sme doplnili vyvolávacím automatom Glunz & Jensen s unikátnou technológiou ZAC System.ctp

ZAC Systém je inteligentný mikroprocesorový riadiaci systém , ktorý optimálne určuje doplnenie regenerátora na základe meraní vodivosti a pH roztoku. V dôsledku toho zachováva najlepšie možné podmienky vyvolávania platne bez ohľadu na objem vyvolaných platní a objem vyvolaných plôch na platni. Takýto proces výrazne redukuje objem použitej chémie čím znižuje prevádzkové náklady a zároveň je prínosom pre životné prostredie. Oproti „klasickým“ termálnym systémom ušetrí cca 75% spotreby chémie.

Mohlo by vás zaujímať:

  • Norma FOGRA 51 už aj v našich tlačiarňachNorma FOGRA 51 už aj v našich tlačiarňach Naše tlačiarne úspešne prešli významnou certifikáciou FOGRA 51, ktorá je zameraná na tlač podľa medzinárodnej normy ISO 12647-2 z roku 2013.
  • Tretí logokvíz – vyhrajte knihuTretí logokvíz – vyhrajte knihu Portál detepe.sk pre vás opäť pripravil súťaž. Logokvíz, v ktorom vás opäť čaká deväť známych lôg zbavených textových častí. Po ich správnej identifikácii vyplňte a odošlite formulár. Zo […]
  • Výpočet hmotnosti letákovVýpočet hmotnosti letákov Potrebujete zistiť váhu vytlačených letákov, ktoré chcete doručiť do poštových schránok alebo rozposlať ako directmail? Na našej webstránke sme pre vás pripravili praktickú kalkulačku […]
  • Tlačili sme prvú Fashion Map BratislavyTlačili sme prvú Fashion Map Bratislavy Prvú Fashion Mapu Bratislavy sme vytlačili na bezdrevný papier s matným náterom. Nájdete ju v turistických centrách alebo dizajnových obchodoch.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.