Pútavé zásielkové krabice pre e-shopy

Pútavé zásielkové krabice pre e-shopy

Nápady sa nikdy neminú. Možno je to odvážne tvrdenie a matematici by nám ho azda aj vyvrátili, ale pokiaľ ide o zaujímavé a pútavé obaly pre e-shopy, tak skutočne platí! Nápadov je toľko, koľko je na svete farieb, typov písma, rozmerov krabičiek, slov a obrázkov. A my denne pomáhame novým zákazníkom vyrábať obaly, ktoré úspešne komunikujú ich značku. Niekedy sú nevtieravé, milé a jemné, inokedy výrazné, krikľavé a odvážne. Vždy sa dá vymyslieť niečo, čo učiní zadosť dobrému menu vašej značky. Aspoň pokiaľ ide o obal.

Využite možnosť vnútornej potlače obalu

Jeden z unikátnych spôsobov, ako zaujať, je ozvláštniť zásielkovú krabicu vnútornou potlačou. Ide o využitie vnútorného priestoru krabice, ktorý je viditeľný až po jej otvorení. Predajcovi sa tu núka nepreberné množstvo možností.

vnutorna-potlac-na-obaloch

Jednak sa môže pohrať s farebnou kombináciou (plnofarebnú potlač krabice dozdobiť inofarebnými ikonami, ktoré nejako súvisia s jeho tovarom), alebo môže zákazníkovi takto nezvyčajne poďakovať, zapriať pekný deň, prípadne ho potešiť príjemným odkazom či doplňujúcou informáciou o svojom produkte.

Zásielkové obaly s vizuálnym prvkom značky BeGentleman

Jeden z našich klientov sa rozhodol pre vnútornú potlač na jednoduchej krabici bez použitia akejkoľvek povrchovej farby. Ide o internetový obchod BeGentleman s ponukou tých najlepších svetových značiek, určených exkluzívne pre mužov.

vizualny-prvok-begentleman

V BeGentleman stavili na silný vizuálny prvok svojej značky a ako vnútornú potlač do svojich zásielkových krabíc zvolili fičúrske fúziky a rok založenia internetového obchodu. Ten je síce pomerne nedávny, ale vďaka citlivo vybratému fontu pôsobí dojmom solídnej zabehnutej značky.

Krabica je praktická vec

Netreba tiež zabúdať, že krabica je produkt recyklovateľný a to nielen z hľadiska ekológie. Ak majú krabice a krabičky vhodný tvar a veľkosť, tí praktickejší zákazníci si ich nechávajú a neskôr využívajú na rôzne iné účely. Balia do nich vlastné darčeky alebo v nich posielajú vecičky, čo predávajú cez internetový bazár.

krabice-pre-shop-begenleman

Skrátka, nikdy neviete, kam všade vaša krabica nakoniec ešte poputuje, preto využiť nenápadnú vnútornú potlač nikdy nie je zlý nápad.

Výroba obalov