Kontaktujte nás: 0918 476 610

Pútavé zásielkové krabice pre e-shopy

Pútavé zásielkové krabice pre e-shopy

Nápady sa nikdy neminú. Možno je to odvážne tvrdenie a matematici by nám ho azda aj vyvrátili, ale pokiaľ ide o zaujímavé a pútavé obaly pre e-shopy, tak skutočne platí! Nápadov je toľko, koľko je na svete farieb, typov písma, rozmerov krabičiek, slov a obrázkov. A my denne pomáhame novým zákazníkom vyrábať obaly, ktoré úspešne komunikujú ich značku. Niekedy sú nevtieravé, milé a jemné, inokedy výrazné, krikľavé a odvážne. Vždy sa dá vymyslieť niečo, čo učiní zadosť dobrému menu vašej značky. Aspoň pokiaľ ide o obal.

Využite možnosť vnútornej potlače obalu

Jeden z unikátnych spôsobov, ako zaujať, je ozvláštniť zásielkovú krabicu vnútornou potlačou. Ide o využitie vnútorného priestoru krabice, ktorý je viditeľný až po jej otvorení. Predajcovi sa tu núka nepreberné množstvo možností.

vnutorna-potlac-na-obaloch

Jednak sa môže pohrať s farebnou kombináciou (plnofarebnú potlač krabice dozdobiť inofarebnými ikonami, ktoré nejako súvisia s jeho tovarom), alebo môže zákazníkovi takto nezvyčajne poďakovať, zapriať pekný deň, prípadne ho potešiť príjemným odkazom či doplňujúcou informáciou o svojom produkte.

Zásielkové obaly s vizuálnym prvkom značky BeGentleman

Jeden z našich klientov sa rozhodol pre vnútornú potlač na jednoduchej krabici bez použitia akejkoľvek povrchovej farby. Ide o internetový obchod BeGentleman s ponukou tých najlepších svetových značiek, určených exkluzívne pre mužov.

vizualny-prvok-begentleman

V BeGentleman stavili na silný vizuálny prvok svojej značky a ako vnútornú potlač do svojich zásielkových krabíc zvolili fičúrske fúziky a rok založenia internetového obchodu. Ten je síce pomerne nedávny, ale vďaka citlivo vybratému fontu pôsobí dojmom solídnej zabehnutej značky.

Krabica je praktická vec

Netreba tiež zabúdať, že krabica je produkt recyklovateľný a to nielen z hľadiska ekológie. Ak majú krabice a krabičky vhodný tvar a veľkosť, tí praktickejší zákazníci si ich nechávajú a neskôr využívajú na rôzne iné účely. Balia do nich vlastné darčeky alebo v nich posielajú vecičky, čo predávajú cez internetový bazár.

krabice-pre-shop-begenleman

Skrátka, nikdy neviete, kam všade vaša krabica nakoniec ešte poputuje, preto využiť nenápadnú vnútornú potlač nikdy nie je zlý nápad.

Mám záujem o výrobu obalov
Pútavé zásielkové krabice pre e-shopy
5 2

Mohlo by vás zaujímať:

  • Čo treba vedieť o obaloch pre e-shopy?Čo treba vedieť o obaloch pre e-shopy? Už je to raz tak, zásielkový obal je produkt, bez ktorého sa žiadny e-shop nezaobíde. Je to obyčajná krabica a zároveň celá veda. Správny zásielkový obal vám môže vynikajúco poslúžiť, ak […]
  • Viete, prečo si váš obal žiada potlač?Viete, prečo si váš obal žiada potlač? Výhody zaujímavého kartónového obalu si už uvedomili mnohé značky. V prvom rade šetrí životné prostredie. Ekológiou sa však všetko len začína, plusov má rozhodne viac. Áno, môžete dumať […]
  • Zábava pri rozbaľovaní krabiceZábava pri rozbaľovaní krabice Náš zákazník, ktorý sa venuje dizajnovým doplnkom pre psov zvolil originálne riešenie obalu. Pozrite si ako vypadá zábava pri rozbalľovaní krabice pre Hound
  • Cupcakes ako zo škatuľkyCupcakes ako zo škatuľky Šťastie si možno nekúpime, ale sladké košíčky áno. A nie je vari možnosť osladiť si život malý kúsok šťastia? Cupcakes dnes už nesmú chýbať v žiadnej slušnej pekárni a cukrárni. Ani v tej […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.