Luxusný dizajn obalov Mystery of Chocolate

Luxusný dizajn obalov Mystery of Chocolate

Kombinácia čierneho papiera a luxusne pôsobiacej metalickej razby vo výrazných farbách charakterizuje dizajn obalov slovenskej značky Mystery of Chocolate.

dizajnovy-obal-na-cokoladu

Filozofia značky Mystery of Chocolate.

V ich ponuke nájdete pralinky, makrónky, dezerty, torty či tabuľkovú čokoládu. Všetko vyrábané z kvalitných surovín a s dôrazom na prémiový charakter produktu.

luxusny-obal-znacky

Z našej dielne pochádzajú nielen krabičky na makarónky ale najnovšie aj papierové obaly na tabuľkovú čokoládu. Všetko v duchu filozofie značky a s puncom luxusu.

Pre značku Mystery of Chocolate sme v minulosti vyrobili dizajnový obal na makarónky. Skonštruovali sme prémiový obal pri ktorom sme využili potlač transparentným UV lakom na čiernej farbe. Samotný obal na makrónky je kombináciou skladanej krabičky s rukávom, do ktorej sa zasúva. Výsledok si môžete pozrieť v príspevku Luxusný obal na čokoládu

Matná farba zvýrazňuje eleganciu obalu

Na obal čokolády je použitý čierny papier z ponuky spoločnosti Europapier – Ide o grafický kartón plnený v hmote. Matná čierna a jemná štruktúra papiera pôsobia veľmi elegantne samé osobe.

Brand zvýrazňuje metalická razba

metalicka-razba-logo

Rovnako ako v prípade krabičiek aj tu je obal brandovaný a dekorovaný metalickou razbou sýtych farieb – modrej a oranžovej. Zlatá (metalická) razba vyhovie najmä náročným klientom, ktorí kladú dôraz na dizajn obalu. Aj v prípade značky Mystery of Chocolate bola voľba tejto povrchovej úpravy ideálnym riešením.

Výhoda dlhodobej spolupráce

Povrchové úpravy a prémiové materiály dokážu navýšiť náklady na konštrukciu obalov.

matrica-setrenie-nakladov

Ako výhoda sa ukázala predchádzajúca spolupráca so značkou Mystery of Chocolate. Matricu , ktorú sme v minulosti použili pri zhotovení krabičiek na makarónky, sme tak mohli opätovne využiť a klientovi ušetriť náklady.

Výroba obalov