Darčekový obal pre zákazníkov

Darčekový obal pre zákazníkov

Ako na darčekové obaly? Jeden z príkladov a riešení predstavuje naša práca pre eshop Top-Nechty.sk, ktorý sa venuje predaju prípravkov a materiálov na nechty.

Obaly pre eshop s dôrazom na marketing

Krabička – obálka slúži na zasielanie darčeku zákazníkom, ktorí si objednali tovar. Ide o malú pozornosť, ktorou značka dáva najavo, že si objednávku a zákazníka cení. Práve takáto forma marketingu je dôležitá v prípade e-shopov, ktoré poväčšine nemajú možnosť sa so zákazníkom stretnúť a budovať si s ním vzťah.

krabicka-obalka-top-nechty

Darčeková obálka s plnofarebnou potlačou

V prípade obálky pre TopNechty sme nielen tlačili finálny produkt, ale navrhovali aj konštrukciu. Výsledkom je model krabičky, ktorá je z jedného výseku a klient ju sám poskladá, bez toho aby ju bolo potrebné ďalej lepiť. Ide o plnofarebne potlačený kartón.

Plnofarebná potlač jedného výseku

3D efekt loga vytvorený slepotlačou

Na 1 strane krabičky je priestor na vypísanie mena alebo celej adresy, na druhej strane je logo značky – použili sme slepotlač, vďaka ktorej vznikol 3D efekt loga, čo je efektný a na dotyk príjemný detail.

3D-logo-slepotlač

Mám záujem o výrobu obalov
5/5 - (17 votes)

Mohlo by vás zaujímať:

  • Niečo navyše pre vašich zákazníkovNiečo navyše pre vašich zákazníkov Ak prevádzkujete e-shop, venujte pozornosť baleniu tovaru a zapôsobte na svojich zákazníkov. Značka LoowFAT KIDS si u nás nechala vyrobiť jednoduchý darček.
  • Prírodná domáca lekárnička v praktickom obalePrírodná domáca lekárnička v praktickom obale Pre Slow-natur sme vyrobili krabičku z jedného kusa kartónu, ktorá sa do finálnej podoby skladá bez dodatočného lepenia.
  • Čo treba vedieť o obaloch pre e-shopy?Čo treba vedieť o obaloch pre e-shopy? Už je to raz tak, zásielkový obal je produkt, bez ktorého sa žiadny e-shop nezaobíde. Je to obyčajná krabica a zároveň celá veda. Správny zásielkový obal vám môže vynikajúco poslúžiť, ak […]
  • Balili sme sušienky od NesladímBalili sme sušienky od Nesladím Pre občianske združenie Nesladím, sme vyrobili príťažlivý obal na veľmi chutné „sugar free“ sušienky. Celý postup konštrukcie obalu nájdete v našej novej prípadovej štúdie.

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.