Kontaktujte nás: 0918 476 610

Boli sme na Horeca PRO 2017

Boli sme na Horeca PRO 2017

Pred pár dňami sme mali možnosť predstaviť sa na treťom ročníku odborného podujatia Horeca PRO. Pre tých, ktorí nevedia, Horeca PRO je jednodňové podujatie určené pre odborníkov a profesionálov z oblasti gastronómie a hotelierstva. Po minulé dva roky sme akciu zažili z pohľadu návštevníka. Tento rok sme si vyskúšali, aké je to byť na druhej strane.

workshop-horeca-pro-2017

Horeca PRO je intenzívne jednodňové podujatie s vysokou koncentráciou odborníkov zo segmentu, ktorý je pre nás zaujímavý. Mali sme možnosť podeliť sa o skúsenosti, získať spätnú väzbu, stretnúť svojich klientov, alebo nadviazať kontakt s potenciálnymi novými zákazníkmi.

Program tvorili okrem výstavy produktov, odborné prednášky, diskusie, live cooking show alebo moderované degustácie.

horeca-pro-2017Cieľom akcie je prezentovať aktuálne trendy v gastronómii aj v hotelovom svete.  Nájdete tu skôr menšie a stredné značky, podniky, či rodinné firmy, ako je aj Tlačiareň Bardejov. horeca-pro-2017-tlaciarenbardejov

My sme sa predstavili s produktmi – obalmi určenými vinárom, výrobcom kávy, čokolády, a tiež so širokou ponukou pre cukrárne, donáškové služby, alebo na Slovensku sa dobre rozbiehajúci street food.

Ak podnikáte v segmente, ktorý Horeca pokrýva, účasť, či už ako návštevník alebo firma, určite odporúčame a organizátorom ďakujeme za príjemný a užitočne strávený deň. Radi prídeme aj o rok!

 

Atmosféru podujatia zachytil Martin Gura.

Mohlo by vás zaujímať:

  • Take Away obal pre Mlsnú holku z BrnaTake Away obal pre Mlsnú holku z Brna Pre Mlsnú holku z Brna sme vyrobili krabičky na donuty so sebou. Krabička je potlačená štýlovou grafikou značky a spĺňa atest pre styk s potravinami.
  • Waff, obal na street foodWaff, obal na street food Bratislavská značka vaflí WAFF používa na balenie jednoduchý kornút vyrobený z bieleho kartónu s atestom na priamy styk s potravinami.
  • Palacinka do rukyPalacinka do ruky Palacinky Petit Creperie sú ďalším členom bratislavskej street food scény. Kornútok sme vyrobili z kartónu s atestom na priamy styk s potravinami.
  • Produktové novinky z GratkornuProduktové novinky z Gratkornu Počas návštevy v rakúskom závode Gratkorn sme sa zoznámili s produktovou novinkou firmy – s papiermi Magno Plus v lesklej aj matnej verzii.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.