Boli sme na Horeca PRO 2017

Boli sme na Horeca PRO 2017

Pred pár dňami sme mali možnosť predstaviť sa na treťom ročníku odborného podujatia Horeca PRO. Pre tých, ktorí nevedia, Horeca PRO je jednodňové podujatie určené pre odborníkov a profesionálov z oblasti gastronómie a hotelierstva. Po minulé dva roky sme akciu zažili z pohľadu návštevníka. Tento rok sme si vyskúšali, aké je to byť na druhej strane.

workshop-horeca-pro-2017

Horeca PRO je intenzívne jednodňové podujatie s vysokou koncentráciou odborníkov zo segmentu, ktorý je pre nás zaujímavý. Mali sme možnosť podeliť sa o skúsenosti, získať spätnú väzbu, stretnúť svojich klientov, alebo nadviazať kontakt s potenciálnymi novými zákazníkmi.

Program tvorili okrem výstavy produktov, odborné prednášky, diskusie, live cooking show alebo moderované degustácie.

horeca-pro-2017Cieľom akcie je prezentovať aktuálne trendy v gastronómii aj v hotelovom svete.  Nájdete tu skôr menšie a stredné značky, podniky, či rodinné firmy, ako je aj Tlačiareň Bardejov. horeca-pro-2017-tlaciarenbardejov

My sme sa predstavili s produktmi – obalmi určenými vinárom, výrobcom kávy, čokolády, a tiež so širokou ponukou pre cukrárne, donáškové služby, alebo na Slovensku sa dobre rozbiehajúci street food.

Ak podnikáte v segmente, ktorý Horeca pokrýva, účasť, či už ako návštevník alebo firma, určite odporúčame a organizátorom ďakujeme za príjemný a užitočne strávený deň. Radi prídeme aj o rok!

 

Atmosféru podujatia zachytil Martin Gura.