Cukrárske obaly

Cukrárske obaly

Cukrárske prevádzky aj domáce pekárne dnes prikladajú väčší dôraz na obalovú stránku svojej výroby ako kedysi a na trhu sa objavujú čoraz krajšie a prepracovanejšie obaly na rôzne cukrovinky a múčniky.

vyroba-obalov-na-cukrovinky

Vycítili sme narastajúcu potrebu po originálnych cukrárských obaloch a prichádzame s rozšírenou ponukou cukrárskych krabíc, krabičiek a štýlových obalov, ktoré zákazníka upútajú na prvý pohľad.

Naša ponuka výroby cukrárskych obalov

KRABICE NA TORTU

krabice-na-tortuPonúkame široké spektrum obalov a krabíc na väčšie slávnostné torty i menšie tortičky. Základným produktom sú klasické biele krabice z hladkej lepenky. V ponuke sú však aj krabice z pevnejšieho materiálu vlnitej lepenky pre väčšie a ťažšie torty.

 

PODNOSY NA TORTY

tortove-podnosyVýnimočná torta patrí na krásny podnos, a preto okrem štandardného bieleho kruhového podnosu s hladkým alebo vlnovkovým okrajom dopĺňame podnosy v tvare štvorca, obdĺžnika, srdca prípadne hviezdy.

 

KRABICE NA ZÁKUSKY

krabicka-na-zakuskyVyrobíme krabice na zákusky a koláčiky pre väčšie aj menšie výrobné prevádzky alebo cukrárne. Naše krabice sú opatrené pevným držiakom s jedným výrezom alebo viacerými otvormi na prsty pre pevnejší úchop.

 

KRABICE NA CUPCAKES

krabica-makaronkyDo ponuky sme zaradili aj elitné obaly na rôzne druhy koláčikov, predovšetkým na obľúbené košíčky, ktoré už aj u nás poznáme ako cupcakes, mafiny, makróny alebo rôzne čokoládové pralinky.