Kontaktujte nás: 0918 476 610

Nové krabičky pre časopis Dobré jedlo

Nové krabičky pre časopis Dobré jedlo

Ak ste na prelome roka narazili na januárové číslo časopisu Dobré jedlo, dostala sa vám do rúk aj darčeková krabička pre čitateľov, ktorá pochádza z našej dielne. Je to už naša druhá spolupráca s redakciou (čo sme vymýšľali minulý rok, si môžete pozrieť tu).

casopis-dobre-jedlo

Krabička na koláčiky s farebným brandingom časopisu Dobré jedlo, ktorú si čitatelia môžu poskladať, naplniť obsahom a darovať – to bolo zadanie aj tento krát.

darcekova-krabica-dobre-jedlo

Zvolili sme formát krabičky z jedného kusu kartónu, ktorá sa zatvára na zámok. Krabička sa na jednom mieste zlepuje a dodáva sa v plochom stave, tak aby sa dala vložiť do časopisu.

krabica-klopa-uzaver
Podobne ako minulý rok si v Dobrom jedle vybrali hnedý eko kraft kartón, ktorý má sympatický naturálny vzhľad.

naturalny-vzhlad-eko-karton
Stýlové krabičky na zákusky nájdete v našom eshope packpoint.sk

Samozrejmosťou je vhodnosť materiálu na balenie potravín.

krabica-balenie-potravin

Krabičku sme potlačili červenou Pantone farbou, bez ďalšej povrchovej úpravy.

Mohlo by vás zaujímať:

  • Krabička na koláčik to goKrabička na koláčik to go V originálnej francúzskej cukrárni La Pattisserka vám ponúknu kus koláčika v praktickom obale. Krabička na koláčik to go je vyrobená z eko kartónu.
  • Darčeková krabička pre časopis Dobré jedloDarčeková krabička pre časopis Dobré jedlo Pre časopis Dobré Jedlo sme navrhli a pripravil praktický obal na sladké pečivo a iné drobnosti. Súčasťou bol aj postup, ako si krabičku dotvoriť a ozdobiť.
  • Obal na prírodné produktyObal na prírodné produkty Pre balenie konopného čaju sme zvolili naturálne pôsobiaci obal – hnedú eko kraft lepenku s čiernou potlačou, bez použitia syntetického laminovania.
  • Darčekový obal na drevené motýliky WoodflyDarčekový obal na drevené motýliky Woodfly Pre Woodfly sme zabalili drevené motýliky a okuliare. Dvojdielny obal z prírodnej eko kraft lepenky s čiernou potlačou dáva baleniu prémiový vzhľad.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.