Kontaktujte nás: 0918 476 610

Darčeková krabička pre časopis Dobré jedlo

Darčeková krabička pre časopis Dobré jedlo

navrh-krabicky-dobre-jedlo
Praktický darčekový obal pre časopis Dobré Jedlo

Koncom roka 2016 sme pre časopis Dobré jedlo pripravili krabičku na drobné pečivo, ktorá sa dá využiť ako netradičný vianočný darček. Súčasťou editoriálu bol postup, ako si krabičku jednoducho a efektne dotvoriť a odlíšiť.

postup-ako-krabicku-dotvorit
Editoriál: Ako si krabičku ozdobiť a skrášliť.

Návrh obalu podľa zákazníka

Použitý materiál je vhodný na balenie potravín, o čom svedčí atest ISEGA udelený výrobcovi. Na eco craft kartón sme bielou Pantone farbou vytlačili v dvoch vrstvách motív navrhnutý redakciou.

obal-ecocraft-karton
EcoCraft Kartón je osvedčený materiál na balenie potravín.

Ďalší technologický krok bol tvarový výsek pomocou výsekovej formy. Konštrukcia krabičky je riešená ako skladačka bez akéhokoľvek zlepovania, dodávaná v plochom stave.

Vhodný obal na drobné pečivo

krabicka-sladke-pecivo

Krabička je tu využitá na sladké pečivo, ale veľmi dobre sa osvedčila aj pre street food prevádzky s ponukou hot-dogov, hranoliek i donutov.

Mohlo by vás zaujímať:

  • Štýlové krabičky na makarónky.Štýlové krabičky na makarónky. Tieto krehké dobroty majú pôvod vo francúzsku a udomácnili sa už aj u nás. Krabička, ktorú sme navrhli a vyrobili, je elegantne jednoduchá a zároveň pevná. Ide o dvojdielny zasúvací […]
  • O Fachu a Juice Shope. Rozhovor s Jurajom Roháčom.O Fachu a Juice Shope. Rozhovor s Jurajom Roháčom. Vyrábame pre Juice shop praktické kartónové prepravky na 6 fliaš, v ktorých si môžu zákazníci čerstvé džúsy pohodlne odniesť. Prečítajte si rozhovor s Jurajom Roháčom o tom, ako to u nich […]
  • Ako na prípravu obalovAko na prípravu obalov Na čo sa treba zamerať pri navrhovaní obalu? Faktorov je veľa, ale konštruktér obalov rozhodne potrebuje poznať: rozmery zabaleného produktu (dĺžka x šírka x výška), hmotnosť, […]
  • Dizajnové ekobalenie Natural Hair CareDizajnové ekobalenie Natural Hair Care Dizajnové ekobalenie Natural Hair Care. Krabičky vyrobené z kraftovanej vlnitej lepenky v kombinácii s papierom River Sensation. Koštrukčný typ FEFCO 0470.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.