Kontaktujte nás: 0918 476 610

Balenie trojhraniek z Bardejovských kúpeľov

Balenie trojhraniek z Bardejovských kúpeľov

Civilnejšie a zároveň súčasne pôsobiace balenie kúpeľných trojhraniek pochádza tentokrát z Bardejovských kúpeľov.

obal-na-oblatky-bardejovske-kupele

Obal produktu je plnofarebne potlačený. Motívom potlače v tomto prípade nie je záber z kúpeľného mestečka, ale ilustrácia a ornamentálny dekor. 

trojhranky-plnofarebna-potlac

Inšpirujte sa: Trenčianske Teplice ponúkajú oblátky v novom obale – má jemný vintage nádych 

Aj táto snaha hrať sa s obalom tradičného kúpeľného produktu sa nám páči.

Mám záujem o výrobu obalov

Mohlo by vás zaujímať:

  • Štrbské Presso do krabičkyŠtrbské Presso do krabičky Zabalili sme hrnček Štrbské Presso. Použitá je vlnitá lepenka v naturálnom prevedení s jednofarebnou čiernou potlačou pomocou flexotlače.
  • Kúpeľné oblátky v novom obaleKúpeľné oblátky v novom obale Elegantný obal s nádychom vintage. Balenie kúpelných oblátok mesta Turčianske Teplice vyníká štýlovým dizajnom a vďaka zlatej razbe pôsobí luxusným dojmom.
  • Darčekové krabičky pre značku Eva CollectionDarčekové krabičky pre značku Eva Collection Pre značku praliniek Eva Collection vyrábame darčekové krabičky obrandované zlatou metalickou razbou loga značky.
  • Donuty so sebouDonuty so sebou Pre bratislavskú La Donuteriu vyrábame obaly „to go“. K pôvodnej krabici na 4 kusy, pribudli neskôr aj menšie krabičky na 1 donut. Krabicu sme vyrobili z GC1 kartónu s atestom pre kontakt […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.