Kontaktujte nás: 0918 476 610

Urban Market 2015 (Spring Edition)

Urban Market 2015 (Spring Edition)

V dňoch 29.5.2015 až 31.5.2015 sa v Bratislave uskutočni podujatie Urban Market 2015 (Spring Edition)

Predajná výstava dobrej módy, dizajnu a kreatívnej tvorby nielen zo Slovenska spojená s množstvom sprievodného programu.
Koniec mája bude v Bratislave opäť venovaný oslave architektúry, dizajnu, módy a kreatívnej tvorby. Prvý Urban Market tohto roku prinesie v spolupráci s DAAD (Dni architektúry a dizajnu) množstvo prekvapení a zmien. Nové miesto a nový koncept vám vyrazia dych a prinesú veľa jedinečných zážitkov.

Urban Market je vo svojej jarnej edícii už tradične súčasťou Dní architektúry a dizajnu. Tie tento rok v Primaciálnom paláci predstavia silu miestnych tvorcov, ktorá presahuje hranice lokálneho prostredia do globálneho významu. S témou Local/Global sa bude 29. – 31. mája v novom priestore hrať aj Urban Market. Okrem vystavujúcich dizajnérov je pripravovaný aj sprievodný program, hudobné vystúpenia a workshopy.

Najväčšiu slovenskú oslavu nezávislej módy, dizajnu a šperku doplnia piatkové a sobotné parties vo Fuge a KC Dunaj~.
Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúda sa ani na najmenších, pre ktorých sú v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Tento festival určite nenechajte ujsť!

Tlačiareň Bardejov podporila podujatie – tlač letákov a plagátov, mapa festivalu a festivalový časopis.

5/5 - (5 votes)

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.