Kontaktujte nás: 0918 476 610

Nenapodobiteľný papier G-Print

Nenapodobiteľný papier G-Print

Spoločnosť Artic Paper v tomto roku oslavuje 40. výročie výroby natieraného bezdrevného papiera G-Print. Vďaka svojej tuhosti (dosiahnutej vysokým obsahom vlákna), ktorá zabezpečuje vynikajúcu spracovateľnosť, je obľúbený v profesionálnych tlačiarňach po celom svete.

Papier G-Print má nízkoreflexívny povrch, a preto je ľahko čitateľný a pri reprodukcii s použitím modernej technológie náteru odoláva opotrebeniu (je dokonca vhodný na archiváciu).

g-print-papier
G-print je obľúbený v profesionálnych tlačiarňach po celom svete

Kombinácia vyššie uvedených vlastností zaručuje spoľahlivosť a vysokokvalitné výsledky, vďaka ktorým sa G-Print nedá napodobniť.

Najčastejšie využitie G-Printu v tlači

G-Print sa dá využiť na rôzne veci, ale mimoriadne vhodný je najmä pri tlači máp, kníh, časopisov, reklamných letákov a plagátov. G-Print má certifikáciu zodpovedného obhospodarovania lesov FSCTM a PEFC. V prípade, že zadávateľ pre svoju tlačovinu vyžadujete papier s dobrou čitateľnosťou, príjemný na dotyk a vhodný na falcovanie či výsek, odporúčame vždy G-Print.

Falcovanie a výsek s papierom G-print

G-Print je pevný, vďaka čomu je ideálnym papierom na dodatočné falcovanie a skladanie, a preto sa často aplikuje na výrobu reklamných a propagačných brožúr, letákov, oznámení, podnikových reprezentačných tlačovín a podobných produktov, ktoré majú mať dlhšiu životnosť a estetické kvality.

Či už potrebujete jednoduchý lom, okienkový lom, harmonikový lom, leporelo alebo listový lom, G-Print vám v každom smere vyhovie.

V hrubších gramážach sa G-Print pre svoju pevnosť a hutnosť často využíva na výseky – pri netradičných tvaroch papiera (ozdobné menu, rôzne druhy certifikátov, diplomov, pozvánok atď.), pri etiketách, vizitkách a pod.

Výhody G-Printu:

  • vysoká nepoddajnosť,
  • schopnosť výborne sa skladať a viazať (gramáž do 200 gramov je ideálna na reklamné letáky a brožúry, papier sa neláme/gramáž nad 300 gramov má už aj vzorky výsekov),
  • vysoký volumen, veľkorysý dojem,
  • dokonalá reprodukcia obrázkov,
  • vynikajúci priebeh pri tlači.

 

Máte záujem o ďalšie informácie? Dajte nám vedieť.

Kontaktujte nás

 

Mohlo by vás zaujímať:

  • SH Recycling – charizmatický papierSH Recycling – charizmatický papier Ponuku našej tlačiarne sme obohatili o kreatívny papier ekologického charakteru z distribúcie Europapier Slovensko. Ide o papier s názvom SH Recycling, víťaza súťaže HAPTIK AWARD 2012 na […]
  • CRUSH – papierová novinka pre fajnšmekerovCRUSH – papierová novinka pre fajnšmekerov Na slovenský trh zavítala horúca novinka z talianskej firmy FAVINI, ktorú distribuuje spoločnosť Europapier Slovensko a ktorou sme obohatili aj rady našej ponuky. Ide o netradičný, […]
  • Festivalový katalógFestivalový katalóg S neziskovou organizáciou Čerstvé Ovocie, ktorá prináša festival Urban Market, pravidelne spolupracujeme na ich printovej časti propagácie. Tlač festivalových brožúr a plagátov je […]
  • Papierové taškyPapierové tašky Papierové reklamné tašky sa stali súčasťou kampaní značiek a voľbou pre zabalenie produktov. Na rozdiel od billboardov, samolepiek, či iných foriem reklamy, tašky cestujú s vami a dokážu […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.