Kontaktujte nás: 0918 476 610

BANSKÁ ST A NICA Contemporary

BANSKÁ ST A NICA Contemporary

Tlačiareň Bardejov – darovali sme farby pre ofsetovú tlač a kníhtlač.

Otvorená platforma BANSKÁ ST A NICA s prívlastkom Contemporary, tvorí zázemie pre široké spektrum kultúrnych aktivít.

V strede záujmu je aktívna kultúrna produkcia, realizovaná prostredníctvom kreatívnych dielní, workshopov, sympózií a najmä rezidenčných pobytov profesionálnych umelcov, ktorí v objekte nájdu zázemie pre krátkodobé i niekoľkomesačné pobyty, tvorbu a vzájomnú konfrontáciu.

V priestore Banskej St a nice sa stretávajú v jednom čase umelci, ktorí tu tvoria, návštevníci provizórnej galérie, ktorá je v staničnej čakárni a cestujúci prichádzajúci a odchádzajúci vlakom, ktorí sa nestačia čudovať, ako táto monumentálna budova naberá druhý (kultúrny) dych.

bs2

Mohlo by vás zaujímať:

  • Niečo navyše pre vašich zákazníkovNiečo navyše pre vašich zákazníkov Ak prevádzkujete e-shop, venujte pozornosť baleniu tovaru a zapôsobte na svojich zákazníkov. Značka LoowFAT KIDS si u nás nechala vyrobiť jednoduchý darček.
  • Štrbské Presso do krabičkyŠtrbské Presso do krabičky Zabalili sme hrnček Štrbské Presso. Použitá je vlnitá lepenka v naturálnom prevedení s jednofarebnou čiernou potlačou pomocou flexotlače.
  • RCH je DOKORÁNRCH je DOKORÁN Gitarista známy predovšetkým ako člen skupiny Čisté tvary Rado Chrzán vydal v decembri 2010 sólový album DOKORÁN. Týmto albumom nám otvoril dvere do sveta zvanom RCH. Ten je výstižne […]
  • Palacinka do rukyPalacinka do ruky Palacinky Petit Creperie sú ďalším členom bratislavskej street food scény. Kornútok sme vyrobili z kartónu s atestom na priamy styk s potravinami.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.