Kontaktujte nás: 0918 476 610

Krabička na hot dogy

Krabička na hot dogy

Street Food v Košiciach má od minulého roka posilu – Robin Street Food ponúka hotdogy.

Pre značku sme vyrobili praktické krabičky – tácky, aby si zákazník svoj hotdog odniesol so sebou a pohodlne ho mohol zjesť.

krabicky-na-hotdogy-street-food

Obal vhodný pre styk s potravinami

Krabičky sú vyrobené z eko kraft kartónu GT4, ktorý je z vnútornej strany bielený, hygienicky neškodný a vhodný pre styk s potravinami.

Obidve strany sú potlačiteľné, v Robine sa rozhodli potlačou obrandovať vonkajšiu hnedú stranu.

Krabičky sú vyrobené z eko kraft kartónu GT4
Vaničky na hot dogy sú vyrobené z eko kraft kartónu GT4

Vo výsledku toto riešenie podtrháva eko look obalu.

gastro-obal-tacka-hotdog

Krabička na hot dogy
5 2

Mohlo by vás zaujímať:

  • Krabička na koláčik to goKrabička na koláčik to go V originálnej francúzskej cukrárni La Pattisserka vám ponúknu kus koláčika v praktickom obale. Krabička na koláčik to go je vyrobená z eko kartónu.
  • Nové krabičky pre časopis Dobré jedloNové krabičky pre časopis Dobré jedlo Naša druhá spolupráca s redakciou časopisu Dobré jedlo, priniesla novú krabičku na koláčiky. Obal je vyrobený z ekokraft kartónu s potlačou Pantone farby bez ďalšej povrchovej úpravy.
  • Univerzálne balenie pre gazdovUniverzálne balenie pre gazdov Vo firme Gazdovia používajú univerzálnu krabičku vyrobenú z hnedého eko kraft kartónu, vhodného na balenie potravín. Krabičku zložíme bez nutnosti lepenia.
  • Obal na prírodné produktyObal na prírodné produkty Pre balenie konopného čaju sme zvolili naturálne pôsobiaci obal – hnedú eko kraft lepenku s čiernou potlačou, bez použitia syntetického laminovania.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.