Kontaktujte nás: 0918 476 610

Kúpeľné oblátky v novom obale

Kúpeľné oblátky v novom obale

Kúpeľné oblátky sú absolútnou klasikou každej kúpeľnej kolonády a darček, ktorý z návštevy kúpeľov prinesie domov hádam každý. Trenčianske Teplice ponúkajú oblátky v novom obale – má jemný vintage nádych a pôsobí elegantne.

balenie-kupelnych-oblatok-turcianske-teplice

Elegantný obal s nádychom vintage

Vintage štýl predstavuje alternatívu k zvyčajnému dizajnu, pritom však stále oslovuje aj konzervatívnejšieho zákazníka. Obal je v bielom predvedení, klasicky aj s historickým mestským motívom.

vintage-obal-kupelne-oblatky

Luxusný vzhľad obalu vďaka zlatej razbe

Obal na kúpeľné oblátky je po celom obvode krabičky potlačený zlatou razbou – ide o pomerne náročné riešenie, ktoré má istý punc luxusu.

zlata-razba-luxus

Efekt ešte zosilní matná povrchová úprava obalu, ktorá ho navyše chráni pred poškrabaním.

Mám záujem o výrobu obalov

Mohlo by vás zaujímať:

  • Balenie trojhraniek z Bardejovských kúpeľovBalenie trojhraniek z Bardejovských kúpeľov Balenie kúpeľných trojhraniek pochádza tentokrát z Bardejovských kúpeľov. Obal produktu je plnofarebne potlačený oranamentálnym motívom.
  • REDDOT Design Award za obaly kozmetiky PONIOREDDOT Design Award za obaly kozmetiky PONIO Víťazný obal na kozmetiku PONIO má minimalistický dizajn, tlmené farebné odtiene a je vyrobený z kraftovej eko lepenky. Prečítajte si príbeh úspešného obalu.
  • Dizajnové ekobalenie Natural Hair CareDizajnové ekobalenie Natural Hair Care Dizajnové ekobalenie Natural Hair Care. Krabičky vyrobené z kraftovanej vlnitej lepenky v kombinácii s papierom River Sensation. Koštrukčný typ FEFCO 0470.
  • Luxusný obal na čokoláduLuxusný obal na čokoládu Odvážny obal je kombináciou skladanej krabičky s rukávom, do ktorej sa zasúva. Čierna kombinácia je doplnená metalickou razbou v sýtej modrej a oranžovej.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.