Kontaktujte nás: 0918 476 610

Dizajnové ekobalenie Natural Hair Care

Dizajnové ekobalenie Natural Hair Care

Kvalitné produkty starostlivosti o vlasy sme spolu s ateliérom Dve Lamy zabalili do štýlových obalov. Klient kladie dôraz na čisto prírodné zloženie produktov a jednoznačná voľba padla na kombináciu kraftovej vlnitej lepenky a dizajn papiera River Sensation, ktorý tvorí odlišovací prvok produktovej rady.

rp_dizajnove-ekobalenie-natural-haircare.jpg

Typ krabičky FEFCO 0470

krabicka-feco-0427
Model krabičky FEFCO 0427 je vhodný pre tovar zasielaný kurierskou službou

Konštrukcia krabičky typ FEFCO 0470 bezpečne ochráni produkty pri preprave a skladovaní. Takto zhotovený obal vás zaujimavo, s ohľadom na rozpočet, odlíši od vašej konkurencie.

Mohlo by vás zaujímať:

  • Obaly z dielne Dvoch lámObaly z dielne Dvoch lám Obaly na kozmetiku Indian Natural Hair Care sú vyrobené z kartónu GC1 s hladeným povrchom. Dominantným prvkom je metalická razba v v medeno-zlatom odtieni.
  • Kúpeľné oblátky v novom obaleKúpeľné oblátky v novom obale Elegantný obal s nádychom vintage. Balenie kúpelných oblátok mesta Turčianske Teplice vyníká štýlovým dizajnom a vďaka zlatej razbe pôsobí luxusným dojmom.
  • REDDOT Design Award za obaly kozmetiky PONIOREDDOT Design Award za obaly kozmetiky PONIO Víťazný obal na kozmetiku PONIO má minimalistický dizajn, tlmené farebné odtiene a je vyrobený z kraftovej eko lepenky. Prečítajte si príbeh úspešného obalu.
  • Ekologické obaly pre 2SIS cosmeticsEkologické obaly pre 2SIS cosmetics 2sis vsadili na kompostovateľné obaly z papiera Crush. Z našej produkcie je séria obalov na 3 produkty – tuhý šampón, mydlá a balzamy na pery.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.