Kontaktujte nás: 0918 476 610

Cupcakes ako zo škatuľky

Cupcakes ako zo škatuľky

Šťastie si možno nekúpime, ale sladké košíčky áno. A nie je vari možnosť osladiť si život malý kúsok šťastia? Cupcakes dnes už nesmú chýbať v žiadnej slušnej pekárni a cukrárni. Ani v tej vašej. Len si spomeňte, koľko času a energie ste museli vložiť do prípravy svojich roztomilých krehkých lakôtok. Nie je azda šialenstvo nakoniec ich zabaliť do krabičky, ktorá už z diaľky kričí: „Som lacnota!“. Ak si dávate tak veľmi záležať na tom, aby ste predávali naozaj chutné cupcakes, prečo ich ľahkovážne baliť do priemerného obalu. Vaše košíčky rozhodne musia vyzerať ako zo škatuľky.

Pri obaloch je dôležitý prvý dojem

Sladké košíčky sú krehké cukrovinky, ktoré nemôžete odniesť len tak v plastovom alebo papierovom vrecku. Potrebujú pevnejší obal, v ktorom sa im nič nestane. A keď už ho potrebujú, prečo by nemal byť príťažlivý, pútavý a praktický? Taký, aby naň spotrebitelia mysleli v dobrom a radi sa k nemu vracali.

obal-na-cukrovinky

Pri obaloch viac než inde platí, že prvý dojem býva často aj posledný. Správny obal nielenže ochráni vaše sladké umelecké dielka pred poškodením, ale poskytne aj priestor na profesionálnu prezentáciu vašej spoločnosti. Dajte na obal okrem zloženia aj svoje prepracované logo, podstatné informácie (adresu, webovú stránku). Premýšľajte nad farebnou kombináciou. Zistite si, aká je farba roka. Obmieňajte farebné kombinácie podľa ročného obdobia, sviatkov a pod. Zaváži každá drobnosť.

Originálna krabička zanechá dobrý pocit

Náš zákazník je často skutočne pán, inými slovami, je to muž, ktorý si chce uctiť svoju polovičku, poďakovať sa učiteľkám svojich detí, alebo jednoducho iba spraviť dobrý dojem. Myslíte, že spraví dobrý dojem, ak prinesie síce lahodný košíček, ale v mizernom obale? Sotva. Istotne bude hľadať niečo chutné, ale zároveň pekné. Skrátka niečo extra. Moderný muž je vyťažený tvor. Nemá kedy lietať z obchodu do obchodu. Prečo mu komplikovať život? Ponúknite mu hotové riešenie. Istotne vám bude vďačný a bude vás každému odporúčať.

Zakázané ovocie treba pekne zabaliť

Medzi vaše zákazníčky však patria aj predstaviteľky nežného pohlavia. A hoci ženy zbožňujú sladké, dnešné časy im veľmi neprajú. Z každej strany počúvajú, ako sa majú o seba starať, že majú byť štíhle a že cukor je malá smrť. Práve toto je vaša pravá konkurencia, nie cukráreň oproti.

obal-kosicky

Každú druhú ženu pri každej sladkosti uštipne svedomie. A je čoraz viac takých, čo sa budú týrať a jednoducho si ich odoprú, lebo veria, že tým spravia niečo dobré pre seba. Koľko pozornosti podľa vás budú venovať košíčkom v nezaujímavom obale. Žiadnu. Vôbec si ich nevšimnú. A ak aj áno, nebudú mať najmenšiu chuť zhrešiť pre niečo, čo ani nestojí zato. Nedovoľte im ukrátiť sa aj o tento malý kúsok šťastia.

Mám záujem o výrobu obalov

Mohlo by vás zaujímať:

  • Darčeková krabička pre časopis Dobré jedloDarčeková krabička pre časopis Dobré jedlo Pre časopis Dobré Jedlo sme navrhli a pripravil praktický obal na sladké pečivo a iné drobnosti. Súčasťou bol aj postup, ako si krabičku dotvoriť a ozdobiť.
  • Donuty so sebouDonuty so sebou Pre bratislavskú La Donuteriu vyrábame obaly „to go“. K pôvodnej krabici na 4 kusy, pribudli neskôr aj menšie krabičky na 1 donut. Krabicu sme vyrobili z GC1 kartónu s atestom pre kontakt […]
  • Elegantné balenie makaróniekElegantné balenie makaróniek Darčekový obal na cukrovinky. Pre trenčiansku Sweet Cakes Bakery sme navrhli krabičky na makarónky z vysoko hladeného kartónu. Obal je opatrený zlatou razbou.
  • Štýlové krabičky na makarónky.Štýlové krabičky na makarónky. Tieto krehké dobroty majú pôvod vo francúzsku a udomácnili sa už aj u nás. Krabička, ktorú sme navrhli a vyrobili, je elegantne jednoduchá a zároveň pevná. Ide o dvojdielny zasúvací […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.