Kontaktujte nás: 0918 476 610

Obaly na ponožky Walker’s

Obaly na ponožky Walker’s

Ponožky značky Walker’s sú vyrobené na Slovensku.

riesenie-pre-vyrobcu-ponoziek-walkers
Ponožky Walker’s

riesenie-obalov-walkers

V Tlačiarni Bardejov pre nich vyrábame skladací závesný obal z hladkej lepenky v hnedom naturálnom prevedení.

obaly-hladka-lepenka-walkers
hladká lepenka je ideálny materiál na výrobu obalov

Použitá je tu plnofarebná potlač a dúhový nápis.

zavesny-obal-na-ponozky

Mám záujem o výrobu obalov
Obaly na ponožky Walker’s
5 1

Mohlo by vás zaujímať:

  • Jeden obal pre rôzne druhy produktovJeden obal pre rôzne druhy produktov Vyrobili sme univerzálny obal pre rôzne výrobky, ktoré náš klient pekáreň Harmónia odlišuje farebnými nálepkami. Krabička je s výsekom, potlačená Pantone farbou.
  • Balenie na prírodné mydlá s pekným dizajnomBalenie na prírodné mydlá s pekným dizajnom V Tlačiarni Bardejov sme pre firmu SAVON vyrobili obaly na sériu tuhých šampónov rôznych druhov. Drobné krabičky na 25 g produkty sú vyrobené z bieleho hladeného kartónu, s plnofarebnou […]
  • Take Away obal pre Mlsnú holku z BrnaTake Away obal pre Mlsnú holku z Brna Pre Mlsnú holku z Brna sme vyrobili krabičky na donuty so sebou. Krabička je potlačená štýlovou grafikou značky a spĺňa atest pre styk s potravinami.
  • Zábava pri rozbaľovaní krabiceZábava pri rozbaľovaní krabice Náš zákazník, ktorý sa venuje dizajnovým doplnkom pre psov zvolil originálne riešenie obalu. Pozrite si ako vypadá zábava pri rozbalľovaní krabice pre Hound
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.