Kontaktujte nás: 0918 476 610

Take Away obal pre Mlsnú holku z Brna

Take Away obal pre Mlsnú holku z Brna

mlsna-holka-streetfood
Street Food z Brna

Mlsná holka je ďalším príkladom potvrdzujúcim, že street food je momentálne na vzostupe. Pôsobí v Brne a venuje sa výrobe donutov.

Take Away krabičky na donuty

takeaway-obaly-na-donuty

V Tlačiarni Bardejov sme pre nich vyrobili krabičky na donuty so sebou v rôznych veľkostiach na 2, 4 a 6 kusov.

eko-lepenka-atest

Eko obal s atestom na kontakt s potravinami

Použitým materiálom je eko lepenka s atestom pre kontakt s potravinami.
Krabička je potlačená štýlovou grafikou značky, a aj Mlsná holka pracuje s možnosťou umiestniť na obal kontakt, v tomto prípade #donutsbrno

Mám záujem o výrobu obalov

Mohlo by vás zaujímať:

  • Donuty so sebouDonuty so sebou Pre bratislavskú La Donuteriu vyrábame obaly „to go“. K pôvodnej krabici na 4 kusy, pribudli neskôr aj menšie krabičky na 1 donut. Krabicu sme vyrobili z GC1 kartónu s atestom pre kontakt […]
  • Balili sme sušienky od NesladímBalili sme sušienky od Nesladím Pre občianske združenie Nesladím, sme vyrobili príťažlivý obal na veľmi chutné „sugar free“ sušienky. Celý postup konštrukcie obalu nájdete v našej novej prípadovej štúdie.
  • Obal na konopné mydlo CannatureObal na konopné mydlo Cannature Po spolupráci na obaloch Konopného čaju sme pre firmu Cannature vyrábali aj krabičky na mydlo. Krabička je vyrobená z recyklovatelého eko craft kartónu.
  • Palacinka do rukyPalacinka do ruky Palacinky Petit Creperie sú ďalším členom bratislavskej street food scény. Kornútok sme vyrobili z kartónu s atestom na priamy styk s potravinami.

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.