Kontaktujte nás: 0918 476 610

Papierová krabica na pivo

Papierová krabica na pivo

Košický obochod Kubbo Select ponúka destiláty, víno a pivo, cukrovinky a delikatesy. Orientuje sa pritom najmä na remeselné, výberové produkty alebo ako sami hovoria produkty, ktoré majú za sebou poctivý príbeh.

Prepravka 6-pack z kartónu

Papierova-prepravka-na-pivo

Napríklad, pivo si môžete kúpiť a pohodlne odniesť zo sebou v praktickej kartónovej 6 – pack prepravke. Je vyrobená z kartónu naturálnej hnedej farby.

6-pack-karton

 

Pre pohodlné nosenie má otvor na uchopenie. Dodáva sa v plochom stave, čo je výhodné pri skladovaní, pretože šetrí miesto.

Sixpack – praktické balenie 6 kusov nápoja patrí medzi najžiadanejšie prepravné obaly práve pre pivo. Dostatočne pevný kartón zabezpečuje ochrannú funkciu obalu a uľahčuje manipuláciu s tovarom. 

Informácie na obale

Kartónovú prepravku sme štýlovo potlačili. Klient obal v tomto prípade využil na komunikovanie značky a jej filozofie.  Samozrejmosťou je webový link, niečím navyše je QR kód. 

Mám záujem o výrobu obalov

Mohlo by vás zaujímať:

  • Papierové krabičky z hladkej lepenkyPapierové krabičky z hladkej lepenky Menšie papierové krabičky sa vyrábajú z hladkej lepenky – tenkej, silnej a odolnej lepenky s veľkou plošnou hmotnosťou (215 g/m² až 700 g/m²), ktorá pozostáva zvyčajne z 3 – 6 vrstiev […]
  • O Fachu a Juice Shope. Rozhovor s Jurajom Roháčom.O Fachu a Juice Shope. Rozhovor s Jurajom Roháčom. Vyrábame pre Juice shop praktické kartónové prepravky na 6 fliaš, v ktorých si môžu zákazníci čerstvé džúsy pohodlne odniesť. Prečítajte si rozhovor s Jurajom Roháčom o tom, ako to u nich […]
  • Take Away obal pre Mlsnú holku z BrnaTake Away obal pre Mlsnú holku z Brna Pre Mlsnú holku z Brna sme vyrobili krabičky na donuty so sebou. Krabička je potlačená štýlovou grafikou značky a spĺňa atest pre styk s potravinami.
  • Darčekový obal pre zákazníkovDarčekový obal pre zákazníkov Darčeková obálka pre zákazníkov eshopu s plnofarebnou potlačou a 3D efektom loga. Prečítajte si ako sme vytvorili prezentačný obal pre eshop Top Nechty
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.