Kontaktujte nás: 0918 476 610

Ochutnávací set čajov Zlatea

Ochutnávací set čajov Zlatea

Čajové zmesy výrobcu čajov Zlatea navodia rovnováhu biologickej energie, zohrejú počas chladných večerov alebo vás osviežia počas slnečných dní.

krabicka-na-caj

Dvojdielny kartónový obal skrýva 6 ampuliek so starostlivo vyberanými čajmi.

krabicka-tvarovy-vysek

Grafický dizajn setov pozostáva z jednofarebnej grafiky vytlačenej ofsetovou tlačou.

set-cajov-zlatea-krabicky

Krabička je zhotovená tvarovým výsekom a viacbodovým lepením z môjho obľúbeného materiálu SH Recycling 350g/m2 🙂

Mohlo by vás zaujímať:

  • Take Away obal pre Mlsnú holku z BrnaTake Away obal pre Mlsnú holku z Brna Pre Mlsnú holku z Brna sme vyrobili krabičky na donuty so sebou. Krabička je potlačená štýlovou grafikou značky a spĺňa atest pre styk s potravinami.
  • Papierová krabica na pivoPapierová krabica na pivo Sixpack prepravka na pivo pre košický obochod Kubbo Select je vyrobená z kartónu naturálnej farby. Pre pohodlné nosenie má prepravka otvor na uchopenie.
  • REMAKE – papierová novinka inšpirovaná módou.REMAKE – papierová novinka inšpirovaná módou. Viete čo je Up –Cycling? Je to nový trend v oblasti ekológie. Pomáha šetriť energiu a znižovať znečistenie. Up-Cycling je blízky recyklovaniu, ale narozdiel od recyklácie nepotrebuje […]
  • CTP technológiaCTP technológia V tradičnom ofsetovom tlačiarenskom procese sa tlačová predloha najprv vytlačí na osvitovaný film a až potom na tlačovú dosku. Preto sa táto technológia nazýva aj CTF, Computer to Film, […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.