Kontaktujte nás: 0918 476 610

Darček od mobilného operátora

Darček od mobilného operátora

Darček, ktorý vyzerá ako kufor? Áno a v tomto prípade ide o darček, ktorý slovenský mobilný operátor venoval svojim zákazníkom. V Tlačiarni Bardejov sme mali na starosti jeho výrobu.
krabicka-kufor

 

Jednoduchá krabička je plnofarebne potlačená a vyseknutá z lepenky vysokej kvality. Pre ľahšiu manipuláciu je doplnená o textilné rúčky, ktoré sa zvyčajne používajú na darčekových taškách.

Mám záujem o výrobu obalov

Mohlo by vás zaujímať:

  • Darčekový obal na drevené motýliky WoodflyDarčekový obal na drevené motýliky Woodfly Pre Woodfly sme zabalili drevené motýliky a okuliare. Dvojdielny obal z prírodnej eko kraft lepenky s čiernou potlačou dáva baleniu prémiový vzhľad.
  • Štrbské Presso do krabičkyŠtrbské Presso do krabičky Zabalili sme hrnček Štrbské Presso. Použitá je vlnitá lepenka v naturálnom prevedení s jednofarebnou čiernou potlačou pomocou flexotlače.
  • Kúpeľné oblátky v novom obaleKúpeľné oblátky v novom obale Elegantný obal s nádychom vintage. Balenie kúpelných oblátok mesta Turčianske Teplice vyníká štýlovým dizajnom a vďaka zlatej razbe pôsobí luxusným dojmom.
  • 100 % eko – od produktu až po jeho obal100 % eko – od produktu až po jeho obal Krabičky z našej produkcie používa na balenie svojich produktov značka Musk. Eko craft kartón sa skvele hodí k prírodným alebo remeselným produktom a ladí tak s filozofiou značky.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.