Obaly na potraviny

Ponúkame výrobu ekologických obalov na potraviny v typizovaných rozmeroch aj podľa individuálnych požiadaviek. Jednorazové obaly na potraviny vyrábame z kvalitnej papierovej lepenky s atestom na styk s potravinami. 

Krabice a obaly na potraviny z našej výroby sa vyznačujú viacerými výhodami, a to najmä kvalitou materiálu, hygienicky vyhovujúcimi vlastnosťami, možnosťou potlače podľa vlastného uváženia a v neposlednom rade výhodnou cenou. 

Obaly na jedlo pre street food

Rozšírili sme ponuku o trendové street food obaly. Papierová miska, alebo kornútik na hranolky patria už medzi štandard v tomto segmente. Dômyselná konštrukcia obalu zabezpečí bezpečnú konzumáciu jedla a zároveň vďaka možnosti potlače dokáže obal plniť aj marketingovú funkciu. Oslovte zákazníkov pútavou plnofarebnou grafikou na vašom obale.

 

Obaly na balenie cukrárskych výrobkov

Cukrárske krabice a krabičky na koláčiky vyrábame bielej alebo hnedej farebnej kombinácii s možnosťou plnofarebnej potlače a povrchových úprav ako je metalická razba. Podnosy a tácky pod torty sú z pevnej vlnitej lepenky a môžu byť v tvare kruhu alebo štvorca s hladkým aj vlnovkovým ozdobným okrajom. Často žiadaným obalom sú krabičky na makrónky s potlačou vlastného loga alebo farebné krabičky na balenie malých koláčikov. 

Obaly na prepravu a fixáciu nápojov 

Zabezpečíme výrobu darčekových tašiek na víno, papierové obaly na fľaše alebo špeciálne prepravky na pivo – tzv. six-pack. Pre komplexné obalové riešenie pri preprave nápojov vieme dodať pevné krabice, vnútorné vybavenie ako sú preložky a fixačný materiál. Krabice, papierové tašky a six-packy je možné potlačiť vlastnou grafikov a opatriť povrchovými úpravami podľa požiadaviek. 

Prezentačné krabičky na potraviny

Vyrobíme pútavé krabičky na balenie rôznych potravín ako sú čaje, med, alebo čokolády. Krabičky je možné potlačiť, opatriť výsekom (okienkom), alebo aplikovať rôzne povrchové úpravy ako je UV lak a zlatá razba. Ponúkame možnosť vyrobiť krabičky z prémiových kartónov a papierov. 

 

 

 

Špičková kvalita obalov na jedlo

Obaly na jedlo musia mať zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a tukom a preto si vyžadujú špeciálny výber materiálu.  Pri výrobe obalov používame kvalitné hladké aj viacvrstvové vlnité lepenky s možnosťami povrchovej úpravy a potlače.

Vďaka starostlivo vybranému výrobnému materiálu naše obaly na jedlo spĺňajú prísne kritériá pre obaly určené na manipuláciu s potravinami. Obaly sú konštrukčne prispôsobené na bezpečnú manipuláciu s jedlom a pevný materiál chráni zákazníka aj tovar pred znečistením a poškodením.

Odberateľovi sa obaly dodávajú rozložené a dôkladne zabalené v multibaleniach ( zložené / expedované na paletách).

Potlač obalov na potraviny

Obaly na potraviny sú ideálnou reklamnou plochou, ktorá sa nevtieravo dostane priamo k spotrebiteľovi. Naša spoločnosť preto okrem bežných obalov bez potlače (štandardne dostupných skladom) ponúka aj možnosť potlačiť krabičku logom, vlastným grafickým dizajnom alebo marketingovými informáciami podľa vlastného uváženia v jednej až štyroch farbách. 

Náš Tip:K obalom vám vyrobíme klasické informačné  letáky, ale aj nadrobno poskladané príbalové letáky vhodné aj do tých najmenších krabičiek. Zabezpečíme tlač povinnej informácie v zákonom stanovenom formáte.

Krabička na jedlo bude profesionálne prezentovať nielen výrobok, ale aj samotného výrobcu.

Objednať gastro krabice

Nízka cena obalov na jedlo

Vďaka použitému materiálu sú obaly na jedlo dokonalou kombináciou ceny a kvality. V prípade záujmu vám obratom spracujeme cenovú kalkuláciu. Výhodou je 100% hygienická nezávadnosť a recyklovateľnosť obalového materiálu. Pre stálych zákazníkov ako bonus ponúkame bezplatné skladovanie.

Galéria obalov na jedlo našich zákazníkov