Obaly na fľaše

Zabezpečíme výrobu kartónových obalov na skladovanie a prepravu fliaš,  špeciálne prepravky  – tzv. six-pack ako aj prezentačné tašky na rôzne druhy fliaš. Krabice, papierové tašky a six-packy je možné potlačiť vlastnou grafikov a opatriť povrchovými úpravami podľa požiadaviek. Pre komplexné obalové riešenie pri preprave nápojov vieme dodať pevné krabice, vnútorné vybavenie ako sú preložky a fixačný materiál. 

Hero

6-PACK

prepravka

6pack obal na flase
 
Praktický obal na fľaše s úchopom vyrobený z vlnitej lepenky. Je určený na šesť pivových fliaš s objemom 0,5 litra. Ideálny obal na balenie pivových fliaš je dostupný v prírodnej hnedej farbe, alebo v bielej farbe bez potlače. Podľa požiadavky je možné obal potlačiť grafikou na mieru. Obaly sú dodávané v plochom stave a veľmi jednoducho sa skladajú. Navrhneme a vyhotovíme skúšobné vzorky. 
 
Slide
BEZ POTLAČE - BIELA LEPENKA
BEZ POTLAČE  - BIELA LEPENKA
EKO LEPENKA S POTLAČOU
EKO LEPENKA S POTLAČOU

Ideálny obal na balenie pivových fliaš je dostupný v prírodnej hnedej farbe, alebo v bielom prevedení bez potlače.

Podľa požiadavky je možné obal potlačiť grafikou na mieru.

 

Obal na pivo 4pack

Skrátená verzia 6packu je vhodná na balenie 4 fliaš piva s objemom 0,5litra. Štandardne vyrábame bez potlače z hnedej vlnitej lepenky a bielenej variante. Možnosť potlače podľa požiadaviek. Obaly sú dodávané v plochom stave a veľmi jednoducho sa skladajú 

Hero

KRABICE

na fľašky a nápoje
krabica na flasky
 

Krabice patria medzi najdostupnejší obalový materiál na balenie a prenos fliaš. Krabice na fľaše vyrábame  z vlnitej lepenky v bielej alebo eko hnedej variante v štandardných rozmeroch podľa katalógu FEFCO. Krabice sú vhodné na balenie a prepravu rôznych typov fliaš. Obaly je možné potlačiť vašim logom alebo grafikou. 

 

Tašky na fľaše

Ponúkame tašky na fľaše v jednoduchom vyhotovení – v bielej a hnedej farbe. Vďaka čistému dizajnu pôsobia tašky veľmi elegantne. Papierové tašky majú pevnú rúčku na uchopenie a sú bezpečné na prenos fliaš. 

six-pack-flase-fach
prepravka-na-flase
obal-na-flase-huncut
obal-Huncut-6pack
six-pack-flase-fach
prepravka-na-flase
obal-na-flase-huncut
obal-Huncut-6pack
previous arrow
next arrow
six-pack-flase-fach
prepravka-na-flase
obal-na-flase-huncut
obal-Huncut-6pack
previous arrow
next arrow