Recycled Blue Noise

Recycled Blue Noise

Tlačiareň Bardejov realizovala tlač a výsek CD obalu a bookletu.

Rok po tom, čo Rado Chrzan predstavil svoj druhý sólový album prichádza s novým, ktorý pomenoval Recycled Blue Noise. Tento album je ešte lepší a ešte originálnejší ako ten spred roka. Rado tu opäť namiešal mnoho ruchov, ktoré melodicky doplnil sólami hudobníkov ako Ľubomír Priehradník, Vlado Šarišský alebo Boboš Procházka, ktorý svoje sólo nahrával v úplnej tme, aby tak poriadne rozžiaril slnko v rovnomennej skladbe SUN.

O tom, že si Rado dal naozaj záležať na výbere hudobníkov svedčí aj spolupráca na albume so svetovo-uznávanými menami. Pracoval s nórskym skaldateľom Erikom Wollom, kanadským gitaristom Aidamom Baherom a na bicích sa striedal Dávid Koller z českej skupiny Lucie spolu so švédskym bubeníkom Morganom Agrenom, držiteľom cien Grammy. V roku 2010 jeho hru ocenili aj čitatelia magazínu Modern Drummer, ktorí mu dali svoje hlasy v ankete a tak získal prvé miesto v kategórii „fusion“. Morgan začal hrať na bicích ako štvorročný a počas svojej kariéry bubeníka hral po boku takých mien ako je Frank Zappa, Steve Vai či Frederik Thordendal.

Skvelými myšlienkami a nezvyčajnou zostavou hudobníkov Rado vytvoril jedinečný hudobný zážitok, ktorý ocení každý zážitku-chtivý poslucháč.