Kontaktujte nás: 0918 476 610

Waff, obal na street food

Waff, obal na street food

Na Slovensku je v poslednom období čoraz populárnejší street food – pouličné jedlo. Práve obal je v tomto prípade o to dôležitejší – ako zabaliť jedlo, tak aby sa dalo pohodlne zjesť.

kornut-street-food

Bratislavská značka vaflí WAFF používa na balenie jednoduchý kornút vyrobený z bieleho kartónu s atestom na priamy styk s potravinami.

obal-biely-karton

Logo klienta je vytlačené čiernou farbou, použili sme technológiu ofsetovej tlače.

waff-navrh-loga

Mohlo by vás zaujímať:

  • Palacinka do rukyPalacinka do ruky Palacinky Petit Creperie sú ďalším členom bratislavskej street food scény. Kornútok sme vyrobili z kartónu s atestom na priamy styk s potravinami.
  • Take Away obal pre Mlsnú holku z BrnaTake Away obal pre Mlsnú holku z Brna Pre Mlsnú holku z Brna sme vyrobili krabičky na donuty so sebou. Krabička je potlačená štýlovou grafikou značky a spĺňa atest pre styk s potravinami.
  • Boli sme na Horeca PRO 2017Boli sme na Horeca PRO 2017 Predstavili sme sa na 3. ročníku odborného podujatia Horeca PRO. Podujatie je určené pre odborníkov a profesionálov z oblasti gastronómie a hotelierstva.
  • Tlačili sme prvú Fashion Map BratislavyTlačili sme prvú Fashion Map Bratislavy Prvú Fashion Mapu Bratislavy sme vytlačili na bezdrevný papier s matným náterom. Nájdete ju v turistických centrách alebo dizajnových obchodoch.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.