Kontaktujte nás: 0918 476 610

Vankušiková krabička s euro výsekom

Vankušiková krabička s euro výsekom

Na balenie 10 kusov biodegradovateľného autokoša je použíta tzv. vankúšiková krabička (pillow box) s euro výsekom na zavesenie. 

Vankúšiková krabička Autokôš

Tvarový výsek pri vankúšikovej krabičke

Výsek na zavesenie je krabičky je funkčný nápad, ktorý je nielen praktický, ale dokáže aj zaujať a odlíšiť produkt od konkurencie.

Ako navrhujeme tvarový výsek

Technológia využívaná pri výsekoch je pomerne jednoduchá, ale proces je celá veda a vyžaduje si kvalifikovanú prácu a špecializované pracovisko.

Euro tvarový výsek na zavesenie

Ako sa robia tvarové výseky u nás v Tlačiarni Bardejov sme popísali v článku Ako vysekať tie správne krivky.

Výhody pillow boxu

Vankúšikové krabičky sú obľúbené aj ako darčekové obaly. Oproti iným krabičkám majú niekoľko zaujímavých výhod, ktoré sme zhrnuli v článku Vankúšikové krabičky na dôležité drobnosti.

Propagačná potlač obalu

Na vankúšikových krabičkách je efektívna najmä propagačná potlač. 

Príroda na prvom mieste

Produkt komunikuje svoj k prírode šetrný prístup aj obalom – je vyrobený z eko lepenky v prírodnom hnedom prevedení, na ktorej vynikne biela potlač.

Pillow box z eko kraft lepenky

Eko kraft lepenka 100% biologicky rozložiteľný produkt, ktorý sa v priebehu niekoľkých týždňov sa prirodzene roloží a vráti sa k svojej pôvodnej forme celulózových vlákien.

Mám záujem o výrobu obalov
5/5 - (1 vote)

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.