Vankušiková krabička s euro výsekom

Vankušiková krabička s euro výsekom

Na balenie 10 kusov biodegradovateľného autokoša je použíta tzv. vankúšiková krabička (pillow box) s euro výsekom na zavesenie. 

Vankúšiková krabička Autokôš

Tvarový výsek pri vankúšikovej krabičke

Výsek na zavesenie je krabičky je funkčný nápad, ktorý je nielen praktický, ale dokáže aj zaujať a odlíšiť produkt od konkurencie.

Ako navrhujeme tvarový výsek

Technológia využívaná pri výsekoch je pomerne jednoduchá, ale proces je celá veda a vyžaduje si kvalifikovanú prácu a špecializované pracovisko.

Euro tvarový výsek na zavesenie

Ako sa robia tvarové výseky u nás v Tlačiarni Bardejov sme popísali v článku Ako vysekať tie správne krivky.

Výhody pillow boxu

Vankúšikové krabičky sú obľúbené aj ako darčekové obaly. Oproti iným krabičkám majú niekoľko zaujímavých výhod, ktoré sme zhrnuli v článku Vankúšikové krabičky na dôležité drobnosti.

Propagačná potlač obalu

Na vankúšikových krabičkách je efektívna najmä propagačná potlač. 

Príroda na prvom mieste

Produkt komunikuje svoj k prírode šetrný prístup aj obalom – je vyrobený z eko lepenky v prírodnom hnedom prevedení, na ktorej vynikne biela potlač.

Pillow box z eko kraft lepenky

Eko kraft lepenka 100% biologicky rozložiteľný produkt, ktorý sa v priebehu niekoľkých týždňov sa prirodzene roloží a vráti sa k svojej pôvodnej forme celulózových vlákien.

Mám záujem o výrobu obalov
5/5 - (1 vote)

Mohlo by vás zaujímať:

  • Vankúšikové krabičky na dôležité drobnostiVankúšikové krabičky na dôležité drobnosti Balenie drobných predmetov môže byť niekedy výzva. V mikroténových vreckách nevyzerajú veľmi elegantne a ak sú krehké, môžu sa aj poškodiť. Práve tento problém riešia vankúšikové krabičky. […]
  • Nové krabičky pre časopis Dobré jedloNové krabičky pre časopis Dobré jedlo Naša druhá spolupráca s redakciou časopisu Dobré jedlo, priniesla novú krabičku na koláčiky. Obal je vyrobený z ekokraft kartónu s potlačou Pantone farby bez ďalšej povrchovej úpravy.
  • 2. ekologický obal na kefky Eco Heart2. ekologický obal na kefky Eco Heart V poradí druhá spolupráca so značkou Eco Hearts. Prečítajte ako sme zabalili 3 kusy kefiek do atraktívneho, ekologického obalu s klasickou potlačou.
  • Závesná krabička na zubné kefky EcoHeartZávesná krabička na zubné kefky EcoHeart Závesnú krabičku na zubné kefky EcoHearts sme navrhli v dvoch variantách. Pozrite si, ktoré konštrukčné riešenie obalu sa hodilo na retailový predaj.

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.