Kontaktujte nás: 0918 476 610

Univerzálne balenie pre gazdov

Univerzálne balenie pre gazdov

Rôzne produkty, jeden obal. Vo firme Gazdovia používajú univerzálnu krabičku vyrobenú z hnedého eko kraft kartónu, ideálneho na balenie potravín.

Svojou prírodnou farbou je dizajn obalu súčasťou vizuálnej identity firmy, ktorej výrobky nadväzujú na tradície našich predkov.

obaly-gazdovia-eko-kraft-karton
Prírodná farba eko kraft kartónu odkazuje na tradície našich predkov

Jednoduchá univerzálna konštrukcia obalu

Obal je skonštruovaný tak, aby sa dal poskladať, bez nutnosti lepenia. Krabička je doplnená o okienko, ktoré poskytuje pohodlný pohľad na produkty počas rozhodovania kupujúceho.

Tento alebo podobné modely si klient môže individuálne podľa potreby dotvoriť napríklad samolepiacou etiketou a odlíšiť tak rôzne druhy produktov vždy podľa aktuálneho dopytu.

Mám záujem o výrobu obalov

Mohlo by vás zaujímať:

  • Štýlová take-away krabička pre Pána RybuŠtýlová take-away krabička pre Pána Rybu Navrhli sme konštrukciu a vyrobili take-away krabičku na burger a kornút na hranolky. Obaly sú vyrobené tvarovým výsekom z eko kraft kartónu.
  • Ako na prípravu obalovAko na prípravu obalov Na čo sa treba zamerať pri navrhovaní obalu? Faktorov je veľa, ale konštruktér obalov rozhodne potrebuje poznať: rozmery zabaleného produktu (dĺžka x šírka x výška), hmotnosť, […]
  • Darčeková krabička pre časopis Dobré jedloDarčeková krabička pre časopis Dobré jedlo Pre časopis Dobré Jedlo sme navrhli a pripravil praktický obal na sladké pečivo a iné drobnosti. Súčasťou bol aj postup, ako si krabičku dotvoriť a ozdobiť.
  • Papierová gastro tácka pre Street FoodPapierová gastro tácka pre Street Food Praktické krabičky pre Street Food segment. Navrhli sme gastro obal pre značku Robin Street Food a ukážeme aj iné využitie papierových táciek pre Street Food.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.