Kontaktujte nás: 0918 476 610

Tlačili sme prvú Fashion Map Bratislavy

Tlačili sme prvú Fashion Map Bratislavy

V marci vyšla prvá módna mapa Bratislavy a okolia, v ktorej nájdete miesta spojené so slovenskou módou a dizajnom.
mapa-slovak-fashion-council

Mapu pripravil Slovak Fashion Council, je zadarmo a k dispozícii napríklad v turistických centrách alebo dizajnových obchodoch.

modna-mapa-bratislava

Mapu sme vytlačili na bezdrevný papier s matným náterom. Pre falcovanie tlačového hárku bol použitý harmonikový typ skladania doplnený o jeden priečny lom.
tlac-mapa
 

Potreboval by som poradiť, kontaktujte ma

Mohlo by vás zaujímať:

  • Tretí logokvíz – vyhrajte knihuTretí logokvíz – vyhrajte knihu Portál detepe.sk pre vás opäť pripravil súťaž. Logokvíz, v ktorom vás opäť čaká deväť známych lôg zbavených textových častí. Po ich správnej identifikácii vyplňte a odošlite formulár. Zo […]
  • Škálové farby bez obsahu kobaltuŠkálové farby bez obsahu kobaltu Všetky farby od spoločnosti hubergroup používané pri hárkovej ofsetovej tlači budú odteraz dostupné iba vo verzii bez obsahu kobaltu.
  • Nové CTP Screen PlateRite v Tlačiarni BardejovNové CTP Screen PlateRite v Tlačiarni Bardejov 1.7.2012 Tlačiareň Bardejov uviedla do prevádzky nové CTP formátu B2 model Screen PlateRite 4300, ktoré dodala firma FujiFilm Slovensko. Zákazky tlačíme použitím tlačových platní Fuji […]
  • Waff, obal na street foodWaff, obal na street food Bratislavská značka vaflí WAFF používa na balenie jednoduchý kornút vyrobený z bieleho kartónu s atestom na priamy styk s potravinami.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.