Kontaktujte nás: 0918 476 610

Papierové tašky

Papierové tašky

Papierové reklamné tašky sa stali súčasťou kampaní značiek a voľbou pre zabalenie produktov. Na rozdiel od billboardov, samolepiek, či iných foriem reklamy, tašky cestujú s vami a dokážu tak osloviť široké publikum. Papierové tašky sú šetrné k životnému prostrediu a plne recyklovateľné.

Výhodou tašiek je možnosť opakovaného využitia, najmä, keď sú krásne navrhnuté, alebo vyrobené z odolného materiálu. Papierové tašky, ako súčasť budovania značky sú trendom najmä v maloobchode a módnom priemysle.

papierove-tasky
Prezentačné tašky z dielne Tlačiarne Bardejov

V ponuke produktov našej spoločnosti nechýbajú ani papierové tašky pre rôzne príležitosti. Vyrábame kvalitné jednofarebné aj plnofarebné tašky so zosilnenými okrajmi i dnom a s textilnými držadlami. Obľúbené sú najmä u výrobcov oblečenia, kozmetiky, parfumov, rôznych doplnkov, ale aj vín.

Mám záujem o papierové tašky
5/5 - (8 votes)

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.