Kontaktujte nás: 0918 476 610

Obaly z dielne Dvoch lám

Obaly z dielne Dvoch lám

Grafické štúdio Dve Lamy pred časom redizajnovalo obaly pre značku prírodných farieb na vlasy v bio kvalite Indian Natural Hair Care.

obal-na-kozmetiku

Kolekcia dizajnových obalov s metalickou razbou

Kolekciu nových obalov sme pripravili v Tlačiarni Bardejov. Obaly sú vyrobené z kartónu GC1 s hladeným povrchom.

Dominantným prvkom obalu je metalická razba v v medeno-zlatom odtieni.

Jednotlivé produkty sa od seba líšia farbou potlače, prepájajúcim prvkom je metalická razba a formát obalu. Pre razbu bola zvolená netradičná farba v medeno-zlatom odtieni.

Mám záujem o výrobu obalov

Mohlo by vás zaujímať:

  • Prémiový obal pre Eva CollectionPrémiový obal pre Eva Collection Tematická kolekcia 12 praliniek je vložená do zasúvateľnej krabičky vyrobenej z prémiového kartónu GC1. Na obale je zlatou razbou vyhotovený logotyp značky.
  • Obal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair CareObal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair Care Obal na orientálnu prírodnú kozmetiku pre značku Indian Natural Hair Care sme vyrobili ako praktickú dizajnovú krabičku bez nutnosti lepenia spojov.
  • Dizajnové ekobalenie Natural Hair CareDizajnové ekobalenie Natural Hair Care Dizajnové ekobalenie Natural Hair Care. Krabičky vyrobené z kraftovanej vlnitej lepenky v kombinácii s papierom River Sensation. Koštrukčný typ FEFCO 0470.
  • Elegantné obaly od NoiliElegantné obaly od Noili Dizajnový obal na prírodné oleje Noili z farebne neutrálneho kartónu IQ selection boards. Na obal sme použili Pantone farbu a metalickú ražbu.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.