Obal na tyčinky grissini

Obal na tyčinky grissini

Produktová rada tyčiniek “grissini” od slovenskej značky Starý otec je balená do obalov vyrobených z hladkej lepenky s potravinárskym atestom.

Prezentačný obal s okienkom

Lepenka je potlačená plnofarebnou ofsetovou tlačou.

Krabička s okienkom z hladkej lepenky
Typovo ide o skladanú, jedenkrát lepenú krabičku s okienkom, ktorá slúži na prezentáciu produktu zákazníkovi.

Konštruknčné riešenie obalu pre celú radu výrobkov

Podlinkovo môže podporovať dôveryhodnosť značky, ktorá sa rada pochváli svojim kvalitným výrobkom.

Konštrukčné riešenie obalu pre celú radu
Jeden typ obalu slúži pre viacero druhov produktov z danej rady, ktoré sa od seba líšia potlačou.

Mám záujem o výrobu obalov
5/5 - (2 votes)

Mohlo by vás zaujímať:

  • Norma FOGRA 51 už aj v našich tlačiarňachNorma FOGRA 51 už aj v našich tlačiarňach Naše tlačiarne úspešne prešli významnou certifikáciou FOGRA 51, ktorá je zameraná na tlač podľa medzinárodnej normy ISO 12647-2 z roku 2013.
  • Nový stroj na skladanie a lepenie krabičiek.Nový stroj na skladanie a lepenie krabičiek. Začiatkom mája sa v Tlačiarňach Bardejov uskutočnila významná inštalácia lepiacej linky Anden 760C pre skladanie a lepenie krabičiek z hladkej lepenky. Spoločnosť Tlačiareň Bardejov […]
  • Nové CTP Screen PlateRite v Tlačiarni BardejovNové CTP Screen PlateRite v Tlačiarni Bardejov 1.7.2012 Tlačiareň Bardejov uviedla do prevádzky nové CTP formátu B2 model Screen PlateRite 4300, ktoré dodala firma FujiFilm Slovensko. Zákazky tlačíme použitím tlačových platní Fuji […]
  • Produktové novinky z GratkornuProduktové novinky z Gratkornu Počas návštevy v rakúskom závode Gratkorn sme sa zoznámili s produktovou novinkou firmy – s papiermi Magno Plus v lesklej aj matnej verzii.

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.