Obal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair Care

Obal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair Care

Indian Natural Hair Care prináša na slovenský trh indické produkty starostlivosti o vlasy. Aj v tomto prípade ide o kozmetiku, ktorá sa vyznačuje čisto prírodným BIO pôvodom, bez použitia akýchkoľvek chemických prídavkov, a ktorá tak rozširuje ponuku v segmente.

obal-na-mydlo-natural-hair-care

Orientálna prírodná kozmetika v dizajnovom obale

Po kolekcii obalov na farby na vlasy, sme tento krát v Tlačiarni Bardejov vyrábali obaly na tuhé šampóny. Ide o sériu obalov rovnakého formátu, pričom jednotlivé druhy šampónov sú od seba okrem popisu odlíšené farebnosťou. Kartón s potlačou je upravený a chránený matným laminom, ktoré čiastočne tlmí sýte farby.

krabicka-prirodna-kozmetika-vanilka-natural-hair

Dômyselná konštrukcia krabičky

Obal je vyrobený z jedného kusa a jeho konštrukcia je vymyslená tak, aby nebolo potrebné dodatočné zlepovanie.

krabicka-bez-lepenia
Klient obaly vyrába v dvoch jazykových verziách – určené sú pre slovenský aj zahraničný trh. Okrem praktických informácií (zloženie, použitie) využíva priestor na obale aj na komunikovanie posolstva značky.

Mám záujem o výrobu obalov
5/5 - (4 votes)

Mohlo by vás zaujímať:

  • Ekologické obaly pre 2SIS cosmeticsEkologické obaly pre 2SIS cosmetics 2sis vsadili na kompostovateľné obaly z papiera Crush. Z našej produkcie je séria obalov na 3 produkty – tuhý šampón, mydlá a balzamy na pery.
  • Obal na konopné mydlo CannatureObal na konopné mydlo Cannature Po spolupráci na obaloch Konopného čaju sme pre firmu Cannature vyrábali aj krabičky na mydlo. Krabička je vyrobená z recyklovatelého eko craft kartónu.
  • Dizajnový obal na kozmetiku EneaDizajnový obal na kozmetiku Enea Vytvorili sme dizajnový obal na balenie prírodnej kozmetiky Enea. Krabička na mydlo je riešená ako tvarový výsek s okienkom a potlačou obalu v jemných farbách.
  • 100 % eko – od produktu až po jeho obal100 % eko – od produktu až po jeho obal Krabičky z našej produkcie používa na balenie svojich produktov značka Musk. Eko craft kartón sa skvele hodí k prírodným alebo remeselným produktom a ladí tak s filozofiou značky.

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.