Obal na prírodné produkty

Obal na prírodné produkty

Pri balení produktov, ktoré majú prírodný pôvod; tradičný, či remeselný charakter je vhodné voliť obal tak, aby sedel s filozofiou značky. Príkladom je výrobca produktov z konope – značka Cannature.

Obal-konopny-caj

Ekobalenie bez syntetického laminovania

Pre balenie konopného čaju zvolili naturálne pôsobiaci obal – hnedú eko kraft lepenku s čiernou potlačou, bez použitia syntetického laminovania.

Eko-karton-bez-laminovania
Obal je v jednom mieste zlepovaný a klient nezabúda ani na uvedenie všetkých online komunikačných kanálov – web a mail, či sociálne siete, kde sa zákaznik o produkte a značke dozvie viac. 

Cannature-obal-caj

 

 

5/5 - (4 votes)

Mohlo by vás zaujímať:

  • Vankušiková krabička s euro výsekomVankušiková krabička s euro výsekom low box vyrobený z eko kraft lepenky s tvarovým euro výsekom na zavesenie. Obal vyniká jednoduchým a ekologickým riešením doplneným o bielu potlač.
  • Obal na konopné mydlo CannatureObal na konopné mydlo Cannature Po spolupráci na obaloch Konopného čaju sme pre firmu Cannature vyrábali aj krabičky na mydlo. Krabička je vyrobená z recyklovatelého eko craft kartónu.
  • Nové krabičky pre časopis Dobré jedloNové krabičky pre časopis Dobré jedlo Naša druhá spolupráca s redakciou časopisu Dobré jedlo, priniesla novú krabičku na koláčiky. Obal je vyrobený z ekokraft kartónu s potlačou Pantone farby bez ďalšej povrchovej úpravy.
  • Krabička na koláčik to goKrabička na koláčik to go V originálnej francúzskej cukrárni La Pattisserka vám ponúknu kus koláčika v praktickom obale. Krabička na koláčik to go je vyrobená z eko kartónu.

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.