Kontaktujte nás: 0918 476 610

Obal na konopné mydlo Cannature

Obal na konopné mydlo Cannature

Firma 3 mladých chalanov Cannature pôsobí na Spiši a venuje sa výrobe produktov z konope – čajov, semienok a najnovšie aj kozmetiky. Prvými produktmi sú konopné mydlo a konopný krém.

Firma-Cannature
Po spolupráci na obaloch Konopného čaju sme v Tlačiarni Bardejov vyrábali aj krabičky na mydlo.

Recyklovatelný obal z naturálneho materiálu

Krabička je vyrobená z hnedého eko craft kartónu. Aj v tomto prípade platí, že k prírodným produktom sa hodí recyklovateľný naturálny materiál.

Konopne-produkty-cannature

Krabička s okienkom bez použitia lepidla

Krabička na mydlo sa nemusí lepiť, čiže odpadá aj použitie disperzného lepidla.

krabicka-na-mydlo-cannature
Na vrchnej strane krabičky je okienko, tak aby bolo produkt vidieť – drobnosť, ktorá ukazuje, že značka svoj produkt neschováva a chce sa ním pochváliť. V zákazníkovi to vyvoláva pocit dôveryhodnosti.

Mohlo by vás zaujímať:

  • 100 % eko – od produktu až po jeho obal100 % eko – od produktu až po jeho obal Krabičky z našej produkcie používa na balenie svojich produktov značka Musk. Eko craft kartón sa skvele hodí k prírodným alebo remeselným produktom a ladí tak s filozofiou značky.
  • Ekologické obaly pre 2SIS cosmeticsEkologické obaly pre 2SIS cosmetics 2sis vsadili na kompostovateľné obaly z papiera Crush. Z našej produkcie je séria obalov na 3 produkty – tuhý šampón, mydlá a balzamy na pery.
  • Obal na prírodné produktyObal na prírodné produkty Pre balenie konopného čaju sme zvolili naturálne pôsobiaci obal – hnedú eko kraft lepenku s čiernou potlačou, bez použitia syntetického laminovania.
  • Obal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair CareObal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair Care Obal na orientálnu prírodnú kozmetiku pre značku Indian Natural Hair Care sme vyrobili ako praktickú dizajnovú krabičku bez nutnosti lepenia spojov.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.