Kontaktujte nás: 0918 476 610

Jeden obal pre rôzne druhy produktov

Jeden obal pre rôzne druhy produktov

Pekáreň Harmónia sa venuje ručnej výrobe bezlepkových pekárenských výrobkov. V Tlačiarni Bardejov pre nich vyrábame obaly na rôzne druhy sladkých rožkov.

Tak, ako v prípade výroby obalov pre Gazdov, aj tu pracujeme s jedným typom obalu pre rôzne produkty, ktoré klient vo finále odlišuje farebnou nálepkou. Ide o efektívne riešenie pre menšie alebo začínajúce firmy bez veľkého rozpočtu na individuálne obaly.

krabicka-hnedy-karton-nalepka

Efektívne obalové riešenie

Krabička pre Pekáreň Harmónia sa lepí v troch bodov, dodáva sa v zloženom stave a je pripravená na okamžité použitie, vďaka čomu klient šetrí čas.

Použitý je hnedý kartón, vhodný na priamy styk s potravinami. Obal je potlačený pantone farbou. Na prednej strane krabičky je výsek, tak aby si zákazník mohol pozrieť.
Obal je zároveň využitý na informovanie o ďalších produktoch značky.

potlaceny-obal-pantone-farba
Obal pre pekáreň Harmónia, predstavuje cenovo efektívne a ekologické balenie potravinárskych výrobkov.
Mám záujem o výrobu obalov

Mohlo by vás zaujímať:

  • Štýlová take-away krabička pre Pána RybuŠtýlová take-away krabička pre Pána Rybu Navrhli sme konštrukciu a vyrobili take-away krabičku na burger a kornút na hranolky. Obaly sú vyrobené tvarovým výsekom z eko kraft kartónu.
  • Namiešame vám farby roka 2016Namiešame vám farby roka 2016 Spoločnosť Pantone znova vyhlásila farebný trend, ktorý nás bude sprevádzať celým nasledujúcim rokom. Veľkou zmenou však je, že rok 2016 sa bude niesť v duchu farebného dua, ktoré spolu […]
  • Donuty so sebouDonuty so sebou Pre bratislavskú La Donuteriu vyrábame obaly „to go“. K pôvodnej krabici na 4 kusy, pribudli neskôr aj menšie krabičky na 1 donut. Krabicu sme vyrobili z GC1 kartónu s atestom pre kontakt […]
  • Univerzálne balenie pre gazdovUniverzálne balenie pre gazdov Vo firme Gazdovia používajú univerzálnu krabičku vyrobenú z hnedého eko kraft kartónu, vhodného na balenie potravín. Krabičku zložíme bez nutnosti lepenia.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.