Kontaktujte nás: 0918 476 610

Jeden obal pre rôzne druhy produktov

Jeden obal pre rôzne druhy produktov

Pekáreň Harmónia sa venuje ručnej výrobe bezlepkových pekárenských výrobkov. V Tlačiarni Bardejov pre nich vyrábame obaly na rôzne druhy sladkých rožkov.

Tak, ako v prípade výroby obalov pre Gazdov, aj tu pracujeme s jedným typom obalu pre rôzne produkty, ktoré klient vo finále odlišuje farebnou nálepkou. Ide o efektívne riešenie pre menšie alebo začínajúce firmy bez veľkého rozpočtu na individuálne obaly.

krabicka-hnedy-karton-nalepka

Efektívne obalové riešenie

Krabička pre Pekáreň Harmónia sa lepí v troch bodov, dodáva sa v zloženom stave a je pripravená na okamžité použitie, vďaka čomu klient šetrí čas.

Použitý je hnedý kartón, vhodný na priamy styk s potravinami. Obal je potlačený pantone farbou. Na prednej strane krabičky je výsek, tak aby si zákazník mohol pozrieť.
Obal je zároveň využitý na informovanie o ďalších produktoch značky.

potlaceny-obal-pantone-farba
Obal pre pekáreň Harmónia, predstavuje cenovo efektívne a ekologické balenie potravinárskych výrobkov.
Mám záujem o výrobu obalov
5/5 - (2 votes)

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.