Kontaktujte nás: 0918 476 610

Elegantné obaly od Noili

Elegantné obaly od Noili

Celá produktová rada prírodných olejov od Noili je balená do krabičiek z farebne neutrálneho kartónu IQ selection board

obal-na-prirodne-oleje-noili

Povrchové úpravy obalu

Materiál je potlačený metalickou Pantone farbou.

metalicka-razba-obal-novi
Na logo a názov značky je použitá strieborná metalická razba.

obal-pantone-farba

Dizajnový obal od profesionálov

Jednotlivé produkty sú od seba na obale odlíšené textovým označením. Dizajn obalov je opäť z dielne trnavského grafického štúdia Pergamen.

Mohlo by vás zaujímať:

  • Balili sme sušienky od NesladímBalili sme sušienky od Nesladím Pre občianske združenie Nesladím, sme vyrobili príťažlivý obal na veľmi chutné „sugar free“ sušienky. Celý postup konštrukcie obalu nájdete v našej novej prípadovej štúdie.
  • REDDOT Design Award za obaly kozmetiky PONIOREDDOT Design Award za obaly kozmetiky PONIO Víťazný obal na kozmetiku PONIO má minimalistický dizajn, tlmené farebné odtiene a je vyrobený z kraftovej eko lepenky. Prečítajte si príbeh úspešného obalu.
  • Donuty so sebouDonuty so sebou Pre bratislavskú La Donuteriu vyrábame obaly „to go“. K pôvodnej krabici na 4 kusy, pribudli neskôr aj menšie krabičky na 1 donut. Krabicu sme vyrobili z GC1 kartónu s atestom pre kontakt […]
  • Luxusný obal na čokoláduLuxusný obal na čokoládu Odvážny obal je kombináciou skladanej krabičky s rukávom, do ktorej sa zasúva. Čierna kombinácia je doplnená metalickou razbou v sýtej modrej a oranžovej.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.