Kontaktujte nás: 0918 476 610

Donuty so sebou

Donuty so sebou

Bratislavská La Donuteria sa stala hitom. Zákazníci, ktorí nechcú bez donutov odísť, si ich môžu dať zabaliť do krabice na 4 kusy. Pre bratislavskú La Donuteriu vyrábame obaly „to go“. K pôvodnej krabici na 4 kusy, pribudli neskôr aj menšie krabičky na 1 donut. 

obal-na-4donuty

Krabicu sme vyrobili v Tlačiarni Bardejov z GC1 kartónu s atestom pre kontakt s potravinami. Bezpečnosť donutov je zaistená zámkom na prednej časti krabičky.

Obal na donuty s reliéfnou razbou 

potlac-obal-neonove-farby-pantone

Kartón je potlačený farbou v mierne neónovom tóne z najnovšej palety výrobcu direktných farieb Pantone. Značka La Donutéria a ornamenty na krabičke sú doplnené o reliéfnu razbu.

reliefna-razba-obal
3d efekt loga sme dosiahli vďaka reliéfnej razbe

Reliéfna razba je 3D efekt, ktorým pomocou matrice a patrice dosiahneme stlačenie kartónu na danom mieste a jeho vystúpenie do povrchu.

cukraren-la-donuteria

Praktická vychytávka na propagáciu značky

informacie-na-obale

Klient využil aj priestor na bočnej strane obalu a umiestnil odkazy na sociálne siete svojej značky. Pre viac praktických rád odporúčame náš starší článok o obaloch pre e-shopy.

Menšie krabičky na 1 donut

mensia-krabicka-na-1-donut

Prevedenie ostáva – použitý je GC1 kartón s potravinárskym atestom.

donuty-krabicka

 

Pre bezpečný prenos je krabička zaistená zámkom na prednej časti.

krabicka-so-zamkom

 

Mám záujem o výrobu obalov

Mohlo by vás zaujímať:

  • Elegantné obaly od NoiliElegantné obaly od Noili Dizajnový obal na prírodné oleje Noili z farebne neutrálneho kartónu IQ selection boards. Na obal sme použili Pantone farbu a metalickú ražbu.
  • Take Away obal pre Mlsnú holku z BrnaTake Away obal pre Mlsnú holku z Brna Pre Mlsnú holku z Brna sme vyrobili krabičky na donuty so sebou. Krabička je potlačená štýlovou grafikou značky a spĺňa atest pre styk s potravinami.
  • Krabička na koláčik to goKrabička na koláčik to go V originálnej francúzskej cukrárni La Pattisserka vám ponúknu kus koláčika v praktickom obale. Krabička na koláčik to go je vyrobená z eko kartónu.
  • Jeden obal pre rôzne druhy produktovJeden obal pre rôzne druhy produktov Vyrobili sme univerzálny obal pre rôzne výrobky, ktoré náš klient pekáreň Harmónia odlišuje farebnými nálepkami. Krabička je s výsekom, potlačená Pantone farbou.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.