Darčekový obal na drevené motýliky Woodfly

Darčekový obal na drevené motýliky Woodfly

Woodfly to sú drevené motýliky a okuliare. Slovenská značka vsadila na módne doplnky vyrobené z rôznych druhov dreva, napríklad z dubu, cédra alebo palisandru. Každý motýlik alebo pár okuliarov je ručne opracovaný a v prípade záujmu klienta môže byť aj čiastočne personalizovaný – môžete si dať na ne vygravírovať svoje označenie.

dreveny-motylik-woodfly

Luxusný vzhľad krabičky z eko kraft kartónu

V Tlačiarni Bardejov sme pre značku Woodfly vyrábali obaly na drevené motýliky a ručne opracované okuliare. K prírodnému produktu sa hodí prírodný papier – klient siahol po eko kraft kartóne, ktorý sa vyrába z už použitého kartónu. Prírodná farba kartónu a čierna potlač obalu dávajú baleniu luxusný darčekový vzhľad.

darcekovy-obal-na-motylik-woodfly

Vyladená konštrukcia obalu

Ide o dvojdielny obal – krabička – „vanička“ z jedného kusa, ktorá sa zasúva do rukáva z rovnakého materiálu. Rukáv krabičky je potlačený čiernou farbou s reverzným logom.

Vnútorná fixácia chráni produkt pre poškodením

Krabička je vyplnená drevenou slamou – pre lepšiu fixáciu a stabilitu produktu. Dokopy ide o vyladený produkt a obal – použité materiály sa k sebe hodia a všetky majú spoločný prírodný pôvod.

Mám záujem o výrobu obalov
5/5 - (1 vote)

Mohlo by vás zaujímať:

  • 100 % eko – od produktu až po jeho obal100 % eko – od produktu až po jeho obal Krabičky z našej produkcie používa na balenie svojich produktov značka Musk. Eko craft kartón sa skvele hodí k prírodným alebo remeselným produktom a ladí tak s filozofiou značky.
  • Nové krabičky pre časopis Dobré jedloNové krabičky pre časopis Dobré jedlo Naša druhá spolupráca s redakciou časopisu Dobré jedlo, priniesla novú krabičku na koláčiky. Obal je vyrobený z ekokraft kartónu s potlačou Pantone farby bez ďalšej povrchovej úpravy.
  • Vankušiková krabička s euro výsekomVankušiková krabička s euro výsekom low box vyrobený z eko kraft lepenky s tvarovým euro výsekom na zavesenie. Obal vyniká jednoduchým a ekologickým riešením doplneným o bielu potlač.
  • Darčekový obal pre zákazníkovDarčekový obal pre zákazníkov Darčeková obálka pre zákazníkov eshopu s plnofarebnou potlačou a 3D efektom loga. Prečítajte si ako sme vytvorili prezentačný obal pre eshop Top Nechty

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.