Kontaktujte nás: 0918 476 610

Darčekový obal na drevené motýliky Woodfly

Darčekový obal na drevené motýliky Woodfly

Woodfly to sú drevené motýliky a okuliare. Slovenská značka vsadila na módne doplnky vyrobené z rôznych druhov dreva, napríklad z dubu, cédra alebo palisandru. Každý motýlik alebo pár okuliarov je ručne opracovaný a v prípade záujmu klienta môže byť aj čiastočne personalizovaný – môžete si dať na ne vygravírovať svoje označenie.

dreveny-motylik-woodfly

Luxusný vzhľad krabičky z eko kraft kartónu

V Tlačiarni Bardejov sme pre značku Woodfly vyrábali obaly na drevené motýliky a ručne opracované okuliare. K prírodnému produktu sa hodí prírodný papier – klient siahol po eko kraft kartóne, ktorý sa vyrába z už použitého kartónu. Prírodná farba kartónu a čierna potlač obalu dávajú baleniu luxusný darčekový vzhľad.

darcekovy-obal-na-motylik-woodfly

Vyladená konštrukcia obalu

Ide o dvojdielny obal – krabička – „vanička“ z jedného kusa, ktorá sa zasúva do rukáva z rovnakého materiálu. Rukáv krabičky je potlačený čiernou farbou s reverzným logom.

Vnútorná fixácia chráni produkt pre poškodením

Krabička je vyplnená drevenou slamou – pre lepšiu fixáciu a stabilitu produktu. Dokopy ide o vyladený produkt a obal – použité materiály sa k sebe hodia a všetky majú spoločný prírodný pôvod.

Mám záujem o výrobu obalov
5/5 - (1 vote)

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.